• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Все про пірсинг в язику: плюси і мінуси, особливості проколу, наслідки.

 

Разом з татуюваннями пірсинг є одним з найпопулярніших видів прикраси тіла. Все більше людей вибирають оригінальні сережки для проколювання різних місць, особливо язика. Щоб дізнатися все про пірсингу язика, прочитайте уважно цю статтю і тоді приймайте остаточне рішення.

Пирсинг языка: плюсы и минусы, стоит ли делать - Плюс/минус

 

Пірсинг язика: плюси і мінуси

 

У розміщенні прикрас на мові, немає нічого нового. Це практикували ще в стародавні часи з символічною або релігійною метою.

Сьогодні те, для чого роблять пірсинг на мові, - це щоб справити враження на оточуючих, висловити свою індивідуальність, самобутність, урізноманітнити свій образ. Про його привабливості судити складно - є як прихильники, так і стійкі противники.

Серед плюсів пірсингу і проколу язика багато хто називає яскраві відчуття під час поцілунків і сексу.

Завдяки новим технологіям процедура щодо безболісна. Одно-два енергійних руху - і все. Більше не потрібно в домашніх умовах протикати мову між скибочками картоплі або прикладати лід з морозильної камери, щоб менше було боляче.

Тепер можна не боятися появи алергії після пірсингу, адже більшість використовуваних прикрас виготовлені з хірургічної сталі або інших неаллергенних металевих сплавів. Але перш, ніж зважитися на пірсинг язика, за і проти слід ретельно зважити.

Досвідчені майстри з пірсингу стверджують, що правильно встановлена ​​сережка потрібного розміру не повинна зашкодити зуби. Але вони не заперечують, що така прикраса може викликати або посилити вже існуючі проблеми з яснами. При виникненні таких симптомів, як почервоніння ясен, видиме поступове відкриття зубів, біль і підвищена чутливість, необхідно якомога швидше видалити сережку.

Стоматологи б'ють на сполох: все більше людей з проколом на мові звертаються до них з численними ушкодженнями зубної емалі (особливо верхніх і нижніх різців) і з швидко прогресуючою рецесією ясен (оголення коренів зубів). Це важко піддаються лікуванню захворювання порожнини рота, що вимагають великих фінансових витрат.

Наслідки після проколу язика дуже небезпечні для людей з гемофілією та іншими порушеннями згортання крові - високий ризик кровотечі, яке буде складно зупинити. Ще одна важлива протипоказання - бактеріальні захворювання шкіри (зараження стафілококом, стрептококом). Під час процедури ці бактерії можуть потрапити в кровотік і заразити все тіло. У деяких людей може бути алергічна реакція метали, що входять до складу сплавів ювелірних виробів.

 

Пірсинг сережкою в мові: побічні ефекти і наслідки

 

  • Сколи та тріщини на зубах - контакт зуба з металом може пошкодити емаль, пломби і коронки;

  • травми ясен - прикраси можуть пошкодити м'які тканини ясен. Зуби стають більш оголеними, виглядають непривабливо, а корінь зуба більше схильний до карієсу, хвороб і інфекцій;

  • інфекції - порожнину рота людини є домом для мільйонів бактерій і мікробів. Після пірсингу вони мають прямий доступ до крові. Ризик збільшується, якщо часто доторкатися до сережки пальцями;

  • біль і припухлість - після операції мову відновиться через кілька днів. Цього не можна уникнути. У крайніх випадках може виникнути набряк язик і утруднення дихання;

  • тривалий кровотеча, яку важко зупинити, - при проколюванні язика може бути проколот кровоносну судину;

  • хвороби, що передаються через кров - згідно з інформацією ВООЗ, пірсинг може бути фактором передачі гепатиту B, C, D і G;

  • ендокардит - пірсинг полегшує потрапляння бактерій у роті в кровотік і серце.

При носінні сережки на мові потрібно звертати увагу на будь-які зміни, запалення, біль (особливо зуби). У разі виникнення проблем слід негайно звернутися до лікаря.

 

Як роблять прокол язика

 

Це одна з найскладніших і найнебезпечніших процедур. Основні мінуси неправильного введення пірсингу язика - крововилив на мову або параліч нерва. Через мову проходять дві великі артерії і безліч нервів.

Прокол вимагає делікатності, точності, великого досвіду та ручної праці. Він полягає в тому, що протикає позначеного місця голкою товщиною з ніжку шипа (це гострий елемент), а потім правильне розміщення в ньому сережки.

Перед тим, як проколюють мову, спочатку дезінфікують шкіру навколо місця пірсингу, відзначають місце уколу і, притримуючи пінцетом мову, протикають його.

Існує ризик інфікування, переданих через нестерилізовані інструменти для проколювання шкіри з пірсингом на тілі. Якщо в салоні не дотримуються строгі правила гігієни, можна заразитися вірусом гепатиту В і вірусом гепатиту С, ВІЛ або стафілококом.

Після пірсингу язика місце проколу в перші дні може опухнути. Воно заживає близько 1-5 тижнів. Навіть якщо сережка приживається, необхідно постійно стежити, щоб вона не пошкодила зубну емаль.

Оскільки мова - дуже чутливе місце, тому, вставляючи туди сережку, потрібно бути особливо обережним. Протягом першого тижня після процедури не можна вживати алкоголь, кофеїн, цукор, молочні продукти і продукти, що містять сіль.

Рекомендується їжа у вигляді пюре і соку через соломинку. Це зведе до мінімуму можливе роздратування. Після вживання чого-небудь потрібно прополоскати рот антибактеріальної рідиною, ромашкою або шавлією. У період загоєння язика не можна цілуватися, так як це може викликати інфекцію.

Область навколо сережки дуже важко чистити. В результаті там можуть залишатися залишки їжі, що може привести до розвитку інфекції, особливо в рані після недавньої операції. Спочатку потрібно ретельно очистити область сережки (зняти її і очистити місце проколу спеціальною щіточкою з м'якою щетиною). Регулярно потрібно використовувати антибактеріальних рідин для полоскання рота або фізіологічний розчин. Також підійдуть полоскання шавлією або ромашкою, вони мають заспокійливі властивості. Без цих дій мову може швидко інфікуватися і опухнути.

 

Все про прокол язика: як вибрати сережку

 

На ринку представлено безліч варіантів сережок для язика різного розміру і кольору. Купити їх можна самостійно. Їх вигляд залежить від місця проколу.

Штанга - найпоширеніше прикраса для вертикального проколу. Воно ідеально входить і швидко приживається в ранці. Але також використовують сегментні і сферичні кільця, банани, підкови, спіралі.

Для бічного пірсингу і вуздечки застосовують півкільця з бусинкою-наконечником.

Занадто довга або гачкувата сережка може викликати проблеми зі здоров'ям порожнини рота. Її довжина повинна бути від 16 до 22 мм. При занадто маленькому розмірі сережка буде сильно тиснути на рану або врастет в шкіру. Фіксатори повинні бути гладкими.

Майстри рекомендують вибирати першу сережку з титану, хірургічної сталі або іншого біосумісного металу. Це гарантує, що вона не буде відірвана організмом, як будь-яке інше чужорідне тіло. Вона не повинна містити нікель, який є поширеним алергеном.

Після загоєння проколу можна вибрати більш красиву сережку для пірсингуз медичного золота або срібла в інтернет-магазині Silvers і замовити її з доставкою по Україні.


Коментарі
весь список новин
Наверх