0

Набори кілець

Сортувати за:
На сторінці:
Показано з 1 по 40 із 40 (всього 1 сторінки)

ТОП-3 найбільш бюджетних товарів з даної категорії від SILVERS: Набір кілець "Вінтаж", Набір кілець "Вінтаж", Набір кілець "Вінтаж"
ТОП-3 найдорожчих товарів з даної категорії в SILVERS: Набір кілець "Вінтаж", Набір кілець "Вінтаж", Набір кілець "Вінтаж"

Словосполучення «набір кілець» багатьох відлякує. Вони відразу згадують громіздкі старомодні гарнітури, які в XVIII столітті знатні дами одягали на бали. Раніше це дійсно були набори різнокольорових жіночих кілець, які складалися з різної кількості моделей. Такі сети називали парюри (в перекладі з французької мови - «прикраса»).

Які існують набори кілець?

Виготовляють великі і малі парюри. Набори з 15 кілець різної форми і розміру могли мати виключно монарші особи. Гарнітур складався з 15 і більше розкішних прикрас, які носили на кожному пальці, а то і по два на одному пальці. Набори з 11, 10, 8, 6, 7, 5, 4, 3-х кілець носили баронеси, графині і придворні дами. За кількістю прикрас на пальцях можна було визначити, яке положення жінка займає при дворі.

У сучасних наборах кілець кількість може бути будь-яким.

Відрізнити набір з 3-х кілець і більш можна за наступними критеріями:

  • загальна стилістика. Всі вироби повинні бути виконані в одному стилі. Якщо одні прикраси мінімалістичні, а інші - вражає розкішшю, то це не комплект, а різні товари. Дизайнери завжди витримують загальну стилістику, адже спочатку передбачається, що набір з 7 кілець буде використовуватися в одному образі. Дисонанс тут неприпустимий;

  • однаковий матеріал. Всі прикраси, які входять в комплект, повинні бути виконані з одного металу. Якщо це набір срібних кілець, то всі вони повинні бути з однаковим покриттям. Те ж саме стосується золота. Хоча іноді зустрічається набір, де кільця, що складаються або з жовтого і білого золота, або з білого і рожевого золота. Однак таке поєднання має бути в будь-якому аксесуар з комплекту;

  • однакові камені. Якщо одна прикраса з сету має вставку, то і в інших вона обов'язково повинна бути. Набір з 4-х кілець і більш передбачає використання однакових дорогоцінних каменів. Повторюється не тільки вид і колір каменю, але і ограновування і форма.

Якими перевагами володіють набори маленьких кілець?

  1. Це готове рішення на всі випадки життя. Ювелірний набір з 6 кілець - те ж саме, що капсульний гардероб, де всі деталі поєднуються між собою, складаючи цілісну композицію. Власниці набору з 8 кілець не потрібно придумувати комбінації, а просто підібрати біжутерію під привід і наряд. Це легше, ніж поєднувати окремі прикраси. Якщо кожен аксесуар виглядає дорого і стильно, то всі разом вони виглядають безглуздо і здешевлюють образ. Набір з 6-ти кілець виключає ризик: всі вироби перегукуються між собою, створюючи завершену картину.

  2. Вигідна інвестиція в свою красу, стиль і образ. Справжні прихильниці ювелірних виробів і якісної біжутерії вважають, що прикрас багато не буває. І ця маленька слабкість іноді сильно б'є по гаманцю. Вибравши набір з 5 кілець, можна заощадити. Його купувати вигідніше, ніж збирати комплект з окремих прикрас.

  3. Відмінний варіант подарунка, який неможливо забути. Часто буває, що одне колечко здається занадто скромним і маленьким подарунком, особливо якщо воно виконано в стилі мінімалізм і виглядає непомітно. А ось набір з 7-ми кілець - солідний презент.

Чому варто замовити набір з 3-11 кілець в інтернет-магазині Silvers?

Навіть якщо вам здається, що набір з 10 кілець - це старомодно, все одно подивіться товари, які представлені в нашому каталозі. Це варіанти на будь-який смак - розкішні, скромні, нестандартні, для будь-якої форми і довжини пальців. Вибирайте сподобалися комплекти. Щоб зробити купити з доставкою в будь-яке місто України, залиште онлайн-заявку або зателефонуйте по одному з вказаних на сайті номерів телефонів.

Наверх