• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0

Жіночий пірсинг

Сортувати за:
На сторінці:
Показано з 1 по 42 із 42 (всього 1 сторінки)

ТОП-3 найбільш бюджетних товарів з даної категорії від SILVERS: Пірсинг кільце для носа, Пірсинг кільце для носа, Пірсинг кільце для носа
ТОП-3 найдорожчих товарів з даної категорії в SILVERS: Пірсинг для пупка "Квітка", Пірсинг для пупка "Квітка", Пірсинг для пупка "Квітка"

 

Спосіб прикраси тіла, що полягає в проколюванні певних місць, - пірсинг:

  • носа,

  • мови,

  • губ,

  • брів,

  • підборіддя,

  • пупка,

  • сосків.

Відомий також інтимний жіночий і чоловічий пірсинг - проколювання статевих губ у жінок і статевого члена і мошонки у чоловіків.

Вважається, що жіночі пирсинги можуть не тільки прикрашати, але і нести особливий сенс.

Основні види жіночого пірсингу

Одна з найдавніших форм жіночого пірсингу - це сережки в вухах.

Крім вух найчастіше жінки проколюють ніс. Спочатку цей вид проколу використовували войовничі племена.

Жіночі пирсинги мови були популярні серед майя, ацтеків та інших племен з тихоокеанського північного заходу.

Сьогодні сережка на мові є одним з найбільш поширених типів пірсингу, оскільки вона забезпечує значну свободу дій, хоч я знаю, як в носі, губах або бровах. Чи не схильна до травм, як на підборідді або на сосках через зіткнення з одягом.

Найпопулярніший жіночий пірсинг - сережки для проколу мови у вигляді кола з кулькою і накладної планкою, які називаються «штанга», оскільки нагадують її за зовнішнім виглядом. Іноді такі моделі випускають з невеликою декоративної підвіскою.

Основний вид пірсингу на губах - це сережки-лабрета, твістери або підкови.

Дуже спірне питання - це жіночий інтимний пірсинг. Не існує наукових доказів того, що наявність жіночого інтимного пірсингу підвищує тілесні відчуття. У одних він викликає відсутність бажання сексу. У інших він значно збільшує лібідо і сексуальне задоволення.

Останнім часом стає популярним зубної пірсинг - і жіночий, і чоловічий.

Його можна зробити двома способами: або прикріпити сережку до зуба зверху, що абсолютно безболісно, ​​або зробити в ньому отвір, через яке вставляється пірсинг. У першому випадку це безпечний варіант. Стоматологи гарантують, що ця процедура не зашкодить структуру зуба і його емаль. Але коли справа доходить до другого - думки розходяться.

Як правильно вибрати жіночі сережки для пірсингу?

Існує безліч типів і моделей сережок для пірсингу. Вухо можна проколоти мінімум 11 способами. Аналогічна ситуація для інших частин тіла, тому форму аксесуарів підбирають в залежності від області проколювання

Сережки для пірсингу розрізняються за розмірами - довжині, діаметру і товщині.

Важливий матеріал виготовлення. Якщо він низької якості, то організм може відкинути сережку. Це викликає біль, набряки і унеможливлює загоєння проколу, що може призвести до виникнення інфекції.

Найкраще заживають проколи після носіння виробів з нержавіючої медичної сталі, в тому числі на жіночому інтимному пірсингу.

Якісні аксесуари з гіпоалергенної нержавіючої сталі з каменями представлені в каталозі нашого магазину. Щоб замовити їх доставку по Україні, натисніть «Купити».

Наверх