0

Чоловічі браслети

Сортувати за:
На сторінці:
Показано з 1 по 45 із 245 (всього 6 сторінки)

Модний чоловічий аксесуар, який прекрасно поєднується з зап'ястям і додає образу елегантність, підкреслює стиль і сильний характер, - це браслет. В каталозі ювелірного інтернет-магазину Silvers представлені моделі, що мають різне кріплення, ширину, розмір і колір. Вони виготовлені з різних матеріалів - як натуральних, так і штучних.

 

Які виготовляють браслети чоловічі?

  • Шкіра - найдавнішої матеріал, який завжди символізував силу. Браслети зі шкіри є класичними прикрасами. Вони з часів античності служать потужним оберегом для чоловіків. Вони можуть бути декоровані вставками з золота, срібла і каменів.

  • Чоловічі браслети у вигляді тонких або дуже товстих ланцюгів з ланками в Україні можна купити з золота, срібла або стали. Вони випускаються з окремою металевою планкою зі старовинним орнаментом або з гравіюванням.

  • Браслети Шамбала - вощені шнури з нанизаними на них кам'яними намистинами. Вони виконують роль амулета, який приносить чоловікові удачу і додає відчуття надійності і захищеності.

  • Спортивні моделі проводять з тканини (паракорд або нейлону) з тематичними підвісками різної форми. Вони добре поєднуються з футболками, толстовки і іншими трикотажними речами.

  • Купити браслет чоловічий з камінням в Україні слід для носіння з одягом в повсякденному і діловому стилі. Такі ювелірні аксесуари прекрасно підкреслюють стиль і доповнюють образ чоловіків.

 

На що звернути увагу при виборі чоловічого браслета на руку?

Щоб правильно купити браслет чоловічий, необхідно знати окружність зап'ястя. Від неї залежить довжина.

Якщо у вас є сантиметр, оберніть їм в те місце, де ви будете носити браслет, - приблизно в 1 см від кінця руки.

Якщо немає сантиметра, використовуйте мотузку або нитку, а потім виміряйте її довжину лінійкою.

При визначенні розміру слід одне просте правило: додати близько 1-1,5 см до окружності зап'ястя. Точне число залежить від форми і товщини ювелірного браслета. Чим товщі шкіра, тим більше сантиметрів необхідно додати, але максимум 1,5 см.

Якщо вийшло 19 см, тоді вам підійдуть прикраси розміром близько 20,5 см.

 

 

Ціна стильного чоловічого браслета залежить від його дизайну, матеріалу виготовлення та розміру. Вироби, які відповідають усім цим параметрам, представлені в асортименті каталогу інтернет-магазину Silvers. Щоб замовити доставку обраної моделі в Київ та інші міста України, залиште замовлення на сайті нашого магазину або натисніть кнопку «Купити».

Наверх