0

Прикраси на шию з стали

Сортувати за:
На сторінці:
Показано з 1 по 45 із 232 (всього 6 сторінки)

ТОП-3 найбільш бюджетних товарів з даної категорії від SILVERS: Жіночий кулон "Планета Земля", Жіночий кулон талісман, Жіночий кулон талісман "Зірка"
ТОП-3 найдорожчих товарів з даної категорії в SILVERS: Намисто-чокер масивний 5 мм, Жіночий кулон з цифрами "999", Жіночий кулон з цифрами "888"

 

Красиві аксесуари, які можуть миттєво повністю змінити характер наряду, тонко підкреслити достоїнства зовнішності і відвернути увагу від недоліків, - це прикраси на шию зі сталі. За умови правильного підбору вони виглядають не менш привабливо, ніж коштовності з золота або срібла.

На відміну від виробів з натуральних металів, в сплави яких додають для міцності нікель, прикраси на шию з нержавіючої хірургічної сталі не викликають алергії. Вони міцніші і довговічніші, ніж біжутерія, і не потребують особливого догляду і періодичної полірування.

Як вибрати прикраси на шию з нержавіючої сталі?

Відправною точкою у виборі шийних аксесуарів є аналіз пропорцій фігури і форми обличчя. Чим менше комплекція тіла, тим тонше повинні бути вироби.

Якщо маленька жінка одягне на себе великі аксесуари, її фігура буде оптично зменшена, тому що спрацює принцип контрасту.

Якщо висока і повна жінка надягне маленьку ланцюжок і кільце з маленьким каменем, її фігура оптично збільшиться.

Щоб підкреслити певну частину тіла і відвернути увагу від іншої частини своєї фігури, підберіть відповідні вироби. Маючи широкі стегна і масивні ноги, носіть об'ємне кольє з незвичайною підвіскою. Якщо у вас вузькі стегна і стрункі ноги, але маленькі груди, надіньте екстравагантний браслет і тонку ланцюжок.

Візуально приховає складки на животі довгий ланцюжок з великим кулоном або зав'язані вузлом намиста. Одягнувши таку біжутерію з нержавіючої сталі у вигляді з одягом з V-подібним вирізом, ви:

  • візуально розділіть тулуб, зменшивши його,

  • створите оптичну ілюзію талії.

Як підібрати прикраси на шию з ювелірної сталі в залежності від розмірів шиї, обличчя та грудей

Чим коротше шия, тим більше підвісних намист варто надіти, тому що те, що висить, оптично подовжує.

  • Для довгої шиї підійдуть горизонтальні намиста, кольє і чокери.

  • Для короткої - довгі вертикальні ланцюжки і намиста. Форма одягу і прикрас повинна бути опущена, подовжена і витягнута вертикально.

  • Якщо голова маленька, на шиї не варто носити великі прикраси, вони візуально її ще зменшать, і навпаки.

  • Власницям великого розміру грудей варто відмовитися від виразних ланцюжків і кольє на користь довгих підвісних сережок або ефектного браслета.

  • Якщо вже дуже хочеться надіти кулон із сталі, не забувайте, що він не повинен висіти нижче улоговинки між грудьми, інакше він оптично збільшить бюст і приверне до нього увагу.

Ознайомтеся з асортиментом прикрас зі сталі та біжутерії, представленим за доступними цінами в каталозі нашого магазину. Тут ви знайдете моделі, які підійдуть до фігури з будь-якими пропорціями. Виберіть ті, що подобаються і підходять за стилем. Щоб замовити доставку по Україні, натисніть кнопку «Купити» або зателефонуйте за номером телефону, вказаним в розділі «Контакти».

Наверх