• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Види пірсингу носа і вибір сережки до них.

 

У стародавні часи прокол і кільце в носі були знаком мужності і сигналом ворогові про те, що власник такого прикраси нічого не боїться.

На Сході і в Індії найчастіше говорять, що кільце в носі у дівчини означає, що вона заміжня. У деяких культурах - що вона готова вийти заміж.

Виды пирсинга носа и разновидности отдельных проколов

 

Проколюючи ніс - на перегородці, на кінчику, на одному з крил - корінні народи багатьох регіонів Америки та Африки підкреслювали свою належність до певного племені. Іноді на такі нагороди мали право тільки ті, хто заслуговував цього героїчними вчинками або виконував певні ролі: вожді, воїни, священики.

До цього дня члени деяких племен культивують цей звичай, і трапляється, що кільце в носі вони носять так само гордо, як і модний костюм. Однак невідомо, звідки прийшла мода на пірсинг в Європі. Дослідники культурних явищ припускають, що це прийшло до нас з рабами, і тепер пов'язано з бажанням привернути увагу. Сьогодні це спосіб самовираження, пристрасті і часто навіть залежності. Значення прикраси визначають види пірсингу носа, про які ми детально розповімо в цій статті.

 

Основні види і назви сережок для пірсингу носа

 

Найбільш популярні назви проколів залежать від місця на носі.

  • На ніздрях роблять пірсинг носової мочки. Це вид пірсингу носа найменш болісний, іноді проколюють одну або дві ніздрі.
  • Прокол хряща між двома ніздрями або шкіри під перегородкою - одна з найболючіших процедур, тому вона проводиться під анестезією.
  • Місток - проколювання шкіри носа на рівні очей. Через високий кровопостачання цієї частини обличчя місце проколу може сильно кровоточити. Недолік такого пірсингу в тому, що тіло може відторгнути сережку.
  • Назви сережок для пірсингу носа:
  • лабретка, або Ностра, - ця сережка найкраще підходить для пірсингу ніздрі. З одного боку вона закінчується лапкою, з іншого - рухлива, зазвичай різьбова, з загвинчують кулькою. Ідеально підходить для першого проколу і загоєння ніздрів;
  • підкова - сережка П-подібної форми, що закінчується закрученими з двох сторін кульками. Найбільше підходить для пірсингу перегородки. Прикраси цього типу в інших пірсинг можуть уповільнити процес загоєння і збільшити ризик виникнення проблем;
  • штанга і банан (септума) - обидва типи сережок мають знімні кульки з обох сторін. Вони відрізняються за формою стрижня: у штанги він прямий, у банана - злегка зігнутий. Ідеально підходять для пірсингу перегородки, проколу моста і перенісся;
  • бридж - один з найбільш поширений вид носового пірсингу пірсингу. Одна з його круглих частин підводиться, що дозволяє вставити сережку в канал. Ідеально підходить для проколювання ніздрів і перегородки на рівні очей;
  • насалланг - дуже рідкісна сережка для пірсингу у вигляді штанги, яка проходить через пару ніздрів і носову перегородку в найширшій частині носа.

 

Не менш того, як називається сережка в носі, важливий і матеріал, з якого вона виготовлена. Для цієї мети найкраще підходять вироби з титану, хірургічної сталі і биопластика. Прикраси з срібла і золота не використовуються для пірсингу носа, бо тоді шкіра може погано зажити. У професійних салонах, де сережки включені у вартість процедури, застосовують сережки з титану G23, биопластика або матеріалу під назвою PTFE, що не містить нікель, який може викликати алергічну реакцію або інші алергічні реакції.

 

Як виконуються різні види проколів носа

 

Самостійний пірсинг або у випадковому салоні піддає людину ризику зараження одним з переданих з кров'ю вірусів: ВІЛ, гепатитом В або С.

Не слід робити пірсинг людям, що страждають на алергію, порушень згортання крові, хронічним хворим і потребуючим в прийомі ліків.

Найбезпечніша процедура буде виконана в професійному салоні досвідченим фахівцем. Він може проткнути шкіру, не ушкоджуючи тканини.

 

У салоні краси фахівець підбере відповідну сережку, надасть інформацію по догляду за свіжим пірсингом, здійснить прокол і гарантує, що процедура повністю безпечна для здоров'я.

 

У пірсер має бути професійне обладнання для стерилізації щипців, які використовуються для утримання шкіри, тобто автоклав, а не звичайний антибактеріальний спрей. Процедуру пірсингу він повинен виконувати в одноразових рукавичках. Для проколювання шкіри використовувати тільки одноразові голки, які він виймає з нової упаковки при клієнті.

Процедура проколу носа відрізняється від проколювання вух, тим, що проколюють шкіру не пістолетом, а канюлей або ін'єкційної голкою.

 

ін'єкційної або надувний голкою. Майстер спочатку дезінфікує шкіру, потім протикає її голкою і вставляє сережку.

Спочатку місце проколу необхідно продезінфікувати. Потім майстер зазначає місце проколу і встромляє голку в шкіру. Сама процедура дуже швидка і займає кілька десятків секунд.

 

Хворобливі відчуття залежать від виду пірсингу носа, місця проколу і назви сережки. В якості анестезії зазвичай використовують лідокаіновий мазь.

 

Після процедури місце ін'єкції і шкіра в безпосередній близькості від сережки можуть опухнути і болісно, ​​а також може витікати кров або лімфа. Варто запастися терпінням, адже так шкіра може виглядати наступні два тижні (хоча зазвичай гоїться протягом декількох днів).

 

Не забувайте, що будь-який пірсинг в носі (назви ви вже знаєте) - це серйозна рана. Щоб вона якомога швидше зажила і можна було міняти різні сережки, необхідно за нею правильно доглядати. Щоб уникнути ускладнень правильна гігієна рани: 2-3 рази на день промивання фізіологічним розчином або антибактеріальним милом (не рекомендується використовувати спирт або перекис водню, які можуть висушити рану і продовжити процес загоєння) за допомогою чистої ватної палички.

Набряк після пірсингу в носі пройде не більше, ніж через два тижні, але це не означає, що шкіра за цей час теж відновиться. Багато що залежить від типу проколу. У цей час не можна наносити макіяж, пілінг або косметику на спиртовій основі в області пірсингу. Сергійка потрібен час від часу акуратно рухати, інакше вона врастет в шкіру - запитаєте майстри, як це зробити.

До повного загоєння шкіри купання заборонено, а також не можна пити міцну каву або алкоголь, так як вони розріджують кров, і місце проколу може почати кровоточити.

 

Зеленувата рідина, сочилася з-під сережки, - ознака наявності інфекції і сигнал до термінового звернення до лікаря.

В середньому остаточне загоєння носового пірсингу в залежності від його виду відбувається за 4-6 місяців:

  • перегородка - загоєння цієї сережки не надто довгий, від 4 до 8 тижнів;

  • ніздрі - цей пірсинг заживає від 2 до 4 місяців, зазвичай без проблем;

  • насалланг - загоєння займає близько 3 місяців, бажано з еластичною біопластіческіе сережкою;

  • міст - від 1 до 3 місяців.

 

По закінченні цього часу можете сміливо міняти сережки для пірсингу в носі на нові аксесуари, замовити які пропонує інтернет-магазин Silvers c доставкою в будь-яке місто України.


Коментарі
весь список новин
Наверх