0

Браслети на гумці

Сортувати за:
На сторінці:
Показано з 1 по 40 із 40 (всього 1 сторінки)

ТОП-3 найбільш бюджетних товарів з даної категорії від SILVERS: Жіночий браслет з черепашками, Набір браслетів Mix, Набір браслетів Mix
Найбільші товари які купуються : Набір браслетів Mix, Набір браслетів Mix, Набір браслетів Mix
ТОП-3 найдорожчих товарів з даної категорії в SILVERS: Браслет "Хвіст русалки", Браслет "Фламінго", Браслет "Фламінго"

 

Легке і ніжне прикраса на зап'ясті, яке ідеально підходить в якості доповнення до весняної і літньої стилізації, - це браслет на гумці з тонким орнаментом і елегантною підвіскою.

Які бувають браслети на гумці?

Виготовляють браслети на гумці з намистин діаметром 6, 8 і 10 мм, а також з кристалів, дорогоцінних каменів, черепашок і ювелірних проставок. Це декоративні елементи, які надають орнаменту особливий характер. Їх виробляють у багатьох формах:

  • круглі,

  • трикутні,

  • квадратні,

  • циліндричні.

Вони бувають різних кольорів, з різною обробкою і декором (стрази, блискітки), від якого залежить ціна браслетів на гумці. Це не просто маленькі прикраси, обволікаючі намистини. Вузол також може знаходитися всередині каменю.

Підвіски до браслетів на гумці підбирають в залежності від захоплень, смаку і стилю одягу. Популярні елегантні і позачасові рослинні і мереживні мотиви. Деякі підвіски кріпляться за допомогою ювелірних краваток - застібок на ремінці або на шнурку. Кожен сезон в моді різні підвіски, виконані з дорогоцінних і недорогоцінних металів та інших матеріалів, - перлів і каучуку. Найближчим часом в тренді будуть браслети з намистин на гумці з кришталевими підвісками. Вони надають орнаменту особливий стиль і красиво відбивають сонячні промені.

Протягом останніх декількох років головним хітом є браслет місячний камінь на гумці. Цей сувенір отримав свою назву завдяки сріблясто-перловому світіння, яке нагадує місячне світло. Іноді його колір може ставати синім, особливо якщо камінь безбарвний і прозорий. Вважається, що цей камінь зміцнює підсвідомості і очищає інтуїцію для отримання чіткого послання. Його також називають каменем закоханих, тому що він викликає і підсилює почуття любові і ототожнюють з жіночою енергією. Жінка, яка носить на гумці браслет з цим каменем, стає більш привабливою для оточуючих. Це прикраса допомагає чоловікам досягти емоційного балансу - пробуджує в них типові жіночі риси і почуття, сприяє прийняттю жіночої частини натури.

Енергія місячного каменю розкриває внутрішню красу, вирішувати проблеми і знаходити відсутні шматочки головоломки, охолоджуючи емоції і захищаючи від прийняття поспішних рішень.

Який вибрати браслет з намистин на гумці?

Існує два типи гумок, які використовуються для створення браслетів:

  • силіконові діаметром від 0,5 до 1 мм;

  • гумові шнурки на основі нейлонової нитки.

Прозорість - це основна перевага силіконових стрічок на браслеті, гумка цього типу ідеально підходить для створення біжутерії з кристалів і інших прозорих кульок. Вона розтягується під потрібний розмір.

Непрозорі прикраси з натуральних або штучних каменів виготовляють за допомогою нейлонових ниток. Їх головні переваги: ​​міцність і можливість підібрати нитку різного розміру, під колір каменів або в поєднанні з ними, а також зав'язати декоративні вузли.

Ознайомтеся з асортиментом біжутерії з камінням в магазині Silvers.

Щоб замовити доставку по Україні вподобаного прикраси онлайн, натисніть кнопку «Купити».

Наверх