0

Шарми-мурано Пандора

Сортувати за:
На сторінці:
Показано з 1 по 45 із 110 (всього 3 сторінки)

ТОП-3 найбільш бюджетних товарів з даної категорії від SILVERS: Шарм "Disney. Колір Білосніжки "мурано, Шарм "Disney. Колір Феї "мурано, Шарм "Поцілунки на склі "мурано
ТОП-3 найдорожчих товарів з даної категорії в SILVERS: Шарм "Райдужний білий "Rose, Шарм "переливають біле скло", Шарм "Втілення кохання"

 

Шарми Пандора з муранського скла - недорогі моделі з доставкою по Україні

Для створення оригінального жіночого браслета використовуються намистини Пандора мурано - особливий вид Шарм популярного ювелірного дому. Що нагадують за формою об'ємне колесо, намистини виконані в багатій палітрі відтінків з декором і ефектною інкрустацією каменями.

Головна особливість Шарм мурано Pandora - матеріал, з якого вони виконані. Для виготовлення намистин використовується легендарне муранське скло, стародавні промислові традиції якого використовуються досі в ювелірній і посудній галузі.

Муранське скло, як різновид венеціанського, володіє унікальними фізичними та естетичними властивостями. Наявність в піску окисів заліза та інших домішок сприяє неймовірною колірній палітрі скла.

Намистини Пандора мурано - основа вашого образу

За кольором і декору розрізняють мурано:

  1. чисті (прозорі)
  2. «Молочні» (з додаванням окису олова)
  3. авантюриновий (з додаванням міді)
  4. емальовані (техніка зовнішнього декору)
  5. кракелірованние (з ефектом тріщин, що виникають при швидкому охолодженні гарячої скляної маси)
  6. філігранні
  7. з візерунками агату
  8. мозаїчні і т.д

У продажу найчастіше зустрічаються Шарми мурано комбінованого типу - з декількох матеріалів з легким сюжетним декором.

Щоб створити оригінальний браслет, необхідно кілька примірників Шарм Пандора - з муранського скла, срібла, в формі підвісок, в різних колірних варіантах.

Купити фірмові копії намистин Пандора мурано за доступною ціною, а також інші прикраси іменитої ювелірної марки вигідно в інтернет-магазині SilverS. Замовляйте Шарми для себе і на подарунок - будьте дизайнером власного іміджу

Наверх