• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Огляд нової колекції Pandora Reflexions.

Сьогодні відбувається глобальний запуск нової колекції Pandora під назвою Reflexions ( «Відображення»). Колекція більш декоративна, ніж традиційні прикраси Pandora, і подібна на більш ранню колекцію Pandora Essence, хоча вона набагато сучасніша за стилем.

Почнемо з невеликого огляду реалізації колекції, а потім продемонструємо нові її елементи!

 

Як виглядає колекція Pandora Reflexions?

Колекція Pandora Reflexion поставляється в сріблі, в Pandora Rose і Pandora Shine. Яскраві Шарми пропонуються у всіх трьох варіантах і з різними варіантами симетрії, змішуванням різних версій кожної деталі. Браслети Reflexions мають сітчастий дизайн, який дуже схожий на ремінці для годинника.

Шарми на браслетах Shine не потрібно вставляти і знімати особливим чином, як з елементами з колекції Moments. У вас є можливість переставляти шарм в будь-якому порядку, на свій розсуд. Кожен шарм має силіконовий захоплення, для їх фіксації на місці.

 

Огляд колекції Pandora Reflexions

  Браслети в даній колекції широкі, подібні по дизайну на тонкий ремінець для годин. Їх дорога буде занадто довга від 15 до 21 см. Творці колекції рекомендують носити 5-7 Шарм на браслеті. Звичайно, можна носити більшу кількість Шарм за бажанням.

Приємно бачити запуск продажу ланцюжків з колекцією Reflexions. Цінителям Pandora довелося трохи почекати колекції Плаваючих ланцюгів, після колеекціі Pandora Essence. Дизайн в даній моделі не настільки важливий, на головний план виставлена ​​елегантність подвійний ланцюги.

Більшість нових Шарм досить абстрактні, з сучасним дизайном. Присутнє в колекції щарми Логотип Pandora, виконані в лаконічному стилі, з використанням НЕ яскравих металів.

Шарми корони досить забавні і добре виглядають в обробці Rose і Shine, де контраст між CZ і металом виглядає особливо чарівно.

Тепер перейдемо до наших улюблених щармам. Шарми плаваюче серце нагадують класичний дизайн Pandora Moments і передають сучасний вигляд колекції Reflexions.

Наступний шарм - солодкий бантик, В обробці Rose. Красиво виглядає б даний шарм з поєднанням Срібної ланцюжка колекції Reflexions і Плаваючою ланцюгом в обробці Rose для контрасту.

На завершення наведемо кілька Шарм, які будуть випущені тільки в сріблі.

Шарм Медальйон дозволяє поєднувати будь-яку кількість Шарм, таких як весняні сонечка, різдвяні шарму, яскраві літні шарм і т. Д.

  • Кохання
  • сяюча нескінченність


 


Коментарі
весь список новин
Наверх