0

Кільця Спаси і Збережи

Сортувати за:
На сторінці:
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінки)

ТОП-3 найбільш бюджетних товарів з даної категорії від SILVERS: Кільце "Спаси і збережи. Отче наш", Кільце "Спаси і збережи. Отче наш"
ТОП-3 найдорожчих товарів з даної категорії в SILVERS: Кільце "Спаси і збережи. Отче наш", Кільце "Спаси і збережи. Отче наш"

Словосполучення «Спаси і збережи» - молитва-прохання до Всевишнього захистити від нещасть.кільцяз гравіруванням «Спаси і збережи» використовуються в побуті християн України, які відносяться до них не як до прикрас, а як до надійних оберегів, що захищає власника від впливу злих сил.

Як з'явилося кільце Спаси і Збережи?

В Україні кільце з молитвою «Спаси і Збережи» потрапило з Візантії. Спочатку його могли придбати лише паломники і ті, хто жив в монастирях. Пізніше його стали виготовляти і продавати в крамницях при церквах і в ювелірних магазинах.

Крім класичної вузької моделі, існують різні типи цього виробу. Серед перших християн було прийнято носити прикраси зі знаком ХР.

У ватиканському музеї знаходиться стенд з виробами подібного зразка.

Крім ХР, на лицьовій стороні зображують образ святого, хрест або інший символ віри. Також можна купити кільця «Спаси і Збережи» з внутрішньої гравіюванням. Ця модель підійде тим, хто переконаний, що спілкування з Богом, щоб не вимагає публічності.

Оригінально виглядають прикраси з прорізаної написом. Однак такий виріб більш крихке, ніж цільне, тому не всім підходить.

Колечко «Спаси і Збережи»: правила носіння

Строгих канонів церкви для застосування цього атрибута не існує. Носити його можуть жінки і чоловіки.

Якщо воно застосовується як охоронний талісман, то напис розміщується «від себе».

Якщо це духовний символ, його слід перевернути так, щоб фраза була направлена ​​до власника, і він міг її бачити і періодично читати.

У православ'ї оберіг потрібно надягати на середній, вказівний або великий палець.

Якщо це кільце вибрано в якості обручального, то слід обвінчатися в церкві. Носити його на тому пальці, куди воно було надіто на церемонії вінчання. Зазвичай - на безіменний.

Також виготовляють моделі, прикрашені камінням і вставками з різних металів. Одні послідовники православ'я вважають це неприпустимим, а інші - що вибір є особистою справою покупця.

Якщо це виріб куплено в ювелірному магазині або виготовлено на замовлення, то його потрібно освятити в церкві. Інакше воно буде просто декоративним аксесуаром.

Що стосується матеріалу, з якого виготовлено кільце Спаси і Збережи, то переважно срібло 925 проби. Іонами срібла збагачена свята вода, що володіє цілющими властивостями. Але не заборонені вироби з інших металів - платини або золота.

У православ'ї кільце «Спаси і збережи» прийнято носити на правій руці і кожен день молитися за порятунок своєї душі і тіла. Допускається його носіння на шиї на ланцюжку без інших прикрас, навіть хрестика.

Як і будь-який амулет, це прикраса виключно індивідуальне. Не можна віддавати його комусь іншому, особливо дозволяти надягати його.

Якщо ви хочете подарувати це кільце, воно обов'язково повинно бути новим. Якщо подароване прикраса «Спаси і збережи» виявилося не за розміром, його можна зменшити або збільшити, але після цього треба обов'язково посвятити в церкві.

Ознайомтеся з каталогом магазина Silvers, Де у великому асортименті представлені кільця Спаси і Збережи різних типів, виберіть той, що подобається вам, щоб замовити його доставку в Київ та інші міста України, натисніть кнопку «Купити».

Наверх