• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0

Ланцюги

Сортувати за:
На сторінці:
Показано з 1 по 50 із 60 (всього 2 сторінки)

ТОП-3 найбільш бюджетних товарів з даної категорії від SILVERS: Ланцюжок Xuping, позолота, 45 см, Ланцюжок Xuping, позолота, 45 см, Ланцюжок Xuping Грецька, позолота, 50 см

Аксесуари, які носять жінки і чоловіки на шиї окремо або в поєднанні з різними підвісками, - це ланцюга. Безліч плетінь і візерунків дозволяє кожному той елемент, який зробить завершеним його образ.

Як правильно вибрати ланцюга?

Основні критерії вибору цих товарів:

  • матеріал виготовлення, від якого залежать міцність, довговічність і стійкість до корозії, - золото, срібло або сплав;

  • плетіння.

Ось найпопулярніші види ланцюгів.

Панцир (лінкор) - ланцюг на шию, що складається з сплюснутих ланок, що робить її надзвичайно міцною, що нагадує броню. Вона характеризується плоскими ланками і полірованими краями. Завдяки цьому плетіння прекрасно відбиває світло, даючи цікавий ефект. Цей вид має багато варіацій, в тому числі:

  • сплющивание посередині,

  • видавлювання уздовж ланок,

  • подвійне плетіння,

  • різання під різними кутами.

Виготовляють квадратні ланки або прямокутні з овальним отвором. Ця конструкція чоловіча, але з меншою вагою і довжиною її можуть носити жінки.

Сінгапур (кручена броня) має осередки, що нагадують обладунки. Завдяки просторовій переплетення його структура схожа на ДНК. Виготовляють сінгапурську ланцюг з різною вагою і розміром - купити можна як делікатні, так і масивні. Велика ланцюг виглядає привабливо на шиї як поодинці, так і в поєднанні з кулоном.

Анкер (в перекладі з англійської - якір). Перші ланцюга цього плетіння використовувалися для якорения кораблів. Вони складаються з серединного ланки, що з'єднує два послідовних елемента. Ланки бувають різних форм.

Анкерне ланцюг вибирають як жінки, так і чоловіки, воно виглядає ідеально соло, без додаткових прикрас.

Фігаро - назва ланцюжка, що походить від імені головного героя опери «Весілля Фігаро», прем'єра якої відбулася в 1786 році. Головний герой носив цей тип ланцюжка, завдяки чому вона швидко завоювала популярність серед публіки і стала масово продаватися в ювелірних магазинах усього світу. Найбільш поширеним є переплетення декількох невеликих, зазвичай двох або трьох ланок, поперемінно з одним подовженим. Цей ланцюжок виглядає привабливо як в маленькій, так і в ніжній, а також у важкій і товстої версіях. Вона є універсальною як для жінок, так і для чоловіків.

Куб плетіння складається з тісно пов'язаних кубів. Цей ланцюг найчастіше зустрічається в полегшеному варіанті, і тому легко пошкоджується. Її потрібно знімати перед сном і зберігати в підвішеному або вільно розкладеному вигляді.

Лисий хвіст - ланцюг, основою якої є плетені коси. Хвіст лисиці складається з однієї або двох волосяних ланцюгів - це називається «обплетення лисячого хвоста».

Через особливої ​​структури ланцюг має обмежені можливості вигину, тому її легко пошкодити. Найчастіше такі моделі виготовляють з жовтого золота з пористої внутрішньою частиною, завдяки якій ні прекрасно мерехтить при кожному русі, даючи цікавий ефект.

Корди - стародавні ножі, які носили на талії на мотузках або просто на ланцюгах. Звідси і назва плетіння. Воно нагадує масивну і тверду мотузку. Зазвичай такі моделі роблять із латуні і носять без підвіски.

Хвіст змії - вишукана прикраса, яке найчастіше вибирають і носять жінки, ланки ланцюга може квадратним, круглим або восьмикутним.

Бісмарк - названа на честь канцлера - Отто Бісмарка. Складається з тонких рядів паралельних овальних кілець, які з'єднані між собою. Є багато варіантів, в тому числі подвійні і навіть потрійні Бісмарка. Ланцюжки на шию зазвичай мають менше рядів, ніж браслети.

Принц Уельсу - аксесуар, названий на честь принца Уельського Едуарда II. Ланцюг виготовляється шляхом скручування наступних ланок, що мають формі коліс, які з'єднуються мінімум з чотирма іншими.

Візантійська ланцюжок складається з з'єднаних кіл, що створюють цікавий малюнок. Один елемент проходить ще чотири. Також буває, що елементи різних кольорів використовуються для виділення конкретної комбінації осередків.

Кардано - від імені італійського математика, який також був лікарем і астрологом. Цей вчений винайшов зчеплення. Ланцюжок складається з восьмикутних, квадратних або круглих модулів, скріплених карданними з'єднаннями. Вона виглядає як стрічка або мотузка.

Як замовити ланцюг на шию в інтернет-магазині Silvers?

Подивіться, які моделі є в асортименті каталогу магазина Silvers. Щоб купити ланцюг в Києві з доставкою по всій Україні, залиште замовлення на сайті або зверніться до консультантів за телефонами.

Наверх