• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Колекція Пандора весною 2019 - Огляд №3.

Шарм «Сяючий конюшина»

Після видалення старих підвісок у формі конюшини, PANDORA випустила нову двоколірну версію. Один гладкий конюшина з 18-каратного золота розташований на гладкому срібному шарм з чотирма злегка піднятими листям. Хоча нам дуже подобався цей дизайн, все ж ми вважаємо за краще шарм, який знятий з виробництва «Традиційний конюшина», який ілюстрував пошук чотирилистої конюшини, захованого серед конюшини із трьома листами.

Шарм «Сяйво ажурного квітки»

Чудово було б побачити цей шарм зробленим з 14-каратного золота. Напевно у нього був би дуже гарний дизайн.

Шарм «Декоративний підвіс з метеликами»

Це світиться шрам з 18 - каратной обробкою з золота. Метелик має блискуче тіло і прозорі камені на кожному крилі. Створюючи відчуття польоту, під нею висить ще одна маленька метелик.

Шарм «Золотий ананас»

Новий шарм «Золотий ананас» має дизайн, який більш реалістичний, ніж попередні шарм з зображенням ананаса. Дивовижні 46 блідо-жовтих каменю змішуються з ананасом, покритим 18-каратним золотом, і блискучими листям зверху.

Кліпса «Сяючий блиск»

Вигнуті і блискучі кола різних розмірів створюють гарний візерунок над золотою сферою. Ефект нагадує ранковий сонячне світло, що падає на блискучі краплі роси. Це чарівне доповнення до колекції PANDORA Shine!

Шарм «Квітка Petite»

Цей крихітний квітка прикрашений невеликим блискучим цирконієвим каменем у формі куба в центрі.

Маленький шарм з серії Petite «Рожевий метелик»

Новий шарм доступний у вигляді срібної підвіски із серії Petite з блідо-рожевими емалевими крилами.

Шарм із серії Petite «Клевер»

Смарагдово-зелені цирконієві камені в формі куба переливаються і виблискують на крихітному конюшині шарму із серії Petite.

 

 

колекція весною 2019 Кліпси з серії REFLEXIONS

 

Кліпса «Королева Бджола»

Прекрасний дизайн, який вже одного разу був представлений в серії Shine, Повертається! Прозорі цирконієві камені в формі куба розташовані між двома смугами чорної емалі, а між крилами розташовано маленьке серце. цей чудовий кліпса виразно один з найбільш гідних представників серії Reflexions!

Кліпса «Сяючий зелений круг»

асортимент серії Reflexions розширюється новими барвистими кліпсами в формі геометричних форм. Це нове прикраса може нагадати гудзики на кардігані няня. Однак нам дуже подобається поєднання темно-зеленою емалі на тлі яскравого блискучого морського зеленого кристала.

кліпса «Сяючий білий круг»

блискучий кліпса в формі білого кола з білою емаллю і блідо-рожевим кристалом у формі орхідеї. Це поєднання кольорів надає свіжий, теплий вид, який ідеально підходить для весни. Це прикраса також зробило у вигляді красивої гудзики!

кліпса «Ігристе рожевий куб»

блискучий рожевийкліпса в формі куба з приголомшливим рожевим кристалом у формі орхідеї, оточеним темно-рожевої емаллю і трояндою. Хоча ми не особливо зачаровані цим дизайном, все ж кольору в ньому ідеально підходять для весни.

класичний кліпса «Квіти»

цей кліпса з п'ятьма пелюстками квітки нагадує цвітіння вишні і має уточнений дизайн.

кліпса «Рожева сонечко»

Ця маленька сонечко, прикрашена рожевої емаллю і чорними кришталевими плямами, розправляє крила. Вона показує, що готова до польоту і показує тільце створено з цирконієвих каменів у формі куба. Наша улюблена деталь - це крихітне сердечко PANDORA Rose в центрі.

кліпса «Сліпуча метелик»

У метелика на цьому кліпсі є крила з мідними камінням цирконію і рожевими кристалами. Метелик прикрашена чотирма намистинками зі срібла.

Сяючий синій кліпса з крапельками

Гарний місячний синій кристал виблискує в центрі цієї прикраси, відображаючи думки про весняний зливі!

 

 

колекція весною 2019: підвіски і намиста

 

 

Підвіска «Щасливий чотирилисник»

У центрі цієї прикраси невеликий срібний конюшина, що звисає з тонкої застібки. В середині його «щасливого» четвертого листа знаходиться блискучий зелений кристал. Є багато історій про щасливе чотирилисник. Більшість з них полягає в тому, що конюшина з чотирма листками був кельтським чарами, які мали магічний захист і відганяли невдачу. Інші вважають, що його чотири листи представляють надію, віру, любов і удачу. Ще деякі люди кажуть, що вся їх магія полягає в тому, що вони рідко зустрічаються і їх важко знайти.

 

Декоративна підвіска «Метелик»

Декоративна підвіска у формі метелика є зменшеною і більш вузьку версію декоративної підвіски у формі метелика з попередніх колекцій.

 

Підвіска «Розширення прав і можливостей»

Це підвіска в стилі бирки для собак прикрашений метеликами, квітами і прозорими каменями з цирконію. Повідомлення «У вас є СИЛА, щоб написати свою власну історію» вигравірувано в центрі з вирізаним жіночим символом на одному боці. Ще одна деталь - отвір у формі серця, яке прикріплює кулон телефонної лінії до вушка. Заховані серця з'являються на зворотному боці кулона, кожне з яких оточене цирконієвими камінням у формі куба. клеймо PANDORA на задній частині кулона має корону над буквою «О».

Нам не дуже сподобався цей кулон, і він нагадує про Spice Girls and Girl Power.

 

Підвіска «Рожева сонечко на удачу»

Цей симпатичний кулон PANDORA Rose має дизайн, схожий на кліпса із серії Reflexions «Рожева сонечко», але підвіс більш округлий. Чорні кристали блищать на сонечках, у яких блідо-рожеві емалеві крила. Прозорі цирконієві камені в формі куба прикрашають тіло сонечок, а між крилами заховано маленьке серце.

 

Підвіска у формі серця з рожевим матовим блиском

Це тонкий кулон у формі серця з ромбоподібним візерунком.

 

Підвіска «Розширення жіночих прав і можливостей»

Стиснутий кулак з блискучими прозорими каменями з цирконію в формі куба, використовується для позначення сили і боротьби жінки. На жаль, він виглядає як гумова рукавичка, яка використовується для миття посуду.

 

Декоративна підвіска «Метелик» із серії PANDORA Shine

Це більш проста версія підвіски у формі метелика, яка звисає з застібки з бісером. ЧИТАТИ ДАЛІ

 


Коментарі
весь список новин
Наверх