• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Як дізнатися розмір кільця: загальні рекомендації і прості способи.

Вибір ювелірного виробу - відповідальне завдання. Будь-яка дівчина буде рада отримати в подарунок красиву каблучку. Але щоб його підібрати, необхідно дізнатися необхідний розмір. Тут уже виникають свої труднощі, адже не кожен знає цей показник. Існує ряд способів, що дозволяють дізнатися розмір кільця у дівчини.

Загальні рекомендації по вибору кільця

Чи плануєте придбати кільце? Тоді не забувайте про ряд правил, які допоможуть вам зробити вибір:

  • робити заміри пальців в жарку або холодну погоду категорично не рекомендується. Це стосується і тих ситуацій, коли у тіла підвищена температура;
  • найбільш вдалий час для замірів - це середина дня, оскільки в ранковий і вечірній час у пальців може бути присутнім набряклість;
  • не варто забувати, що пальці на правій і лівій руках можуть трохи відрізнятися розмірами;
  • вибираючи кільце, варто звертати увагу на дизайн. Різні вироби по-різному сідають на пальчики незалежно від їх розміру.

Спосіб № 1 - вимірюємо вже наявне кільце

Якщо ви не знаєте, як дізнатися розмір кільця в домашніх умовах, просто візьміть підходяще для вас кільце. У ньому потрібно дізнатися показник діаметру внутрішньому колу, використовуючи лінійку. Цей показник і буде розміром прикраси. Для цілковитої точності вибору вироби можна взяти кільце і віднести в ювелірний магазин, де консультанти допоможуть його виміряти. Якщо цей спосіб не підходить, можна акуратно обвести внутрішню сторону прикраси на аркуші паперу. У магазині обов'язково вимірюють цей показник.

Спосіб № 2 - вимір пальця

Як дізнатися розмір пальця для кільця? Для цього необхідно використовувати звичайну нитку. З її допомогою палець обертається, а потім вимірюється довжина кола. Більш зручно використовувати паперову смужку або шматочок фольги. Споруджене пристосування повинно щільно прилягати до пальця. За допомогою маркера необхідно відзначити місце перетину кінчиків. Після цього необхідно розмотати нитку (або смужку фольги / папери) і виміряти відстань між відмітками. Отриманий показник ділимо на число Пі (3,14), а потім округляємо в більшу сторону.

Щоб не морочити собі голову математичними розрахунками, можна використовувати трохи іншу методику. Розмір кільця дізнатися допоможе таблиця. Для цього, вам необхідно взяти отриманий показник окружності пальця і ​​співвіднести його з даними в таблиці.

Спосіб № 3 - використання спеціального пристосування

 

Існує ще один спосіб, який допоможе відповісти на питання як дізнатися розмір кільця у дівчини. Для цього вам знадобиться пальцемер - професійний набір, що складається з каліброваних кілець. З його допомогою можна легко визначити розмір пальця. Таке пристосування знаходиться у вільному продажі і стоїть абсолютно недорого.

 

Відео на цю тему:


Коментарі
весь список новин
Наверх