• Контакти
 • Доставка і оплата
 • Відгуки
 • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Як знайти загублену сережку

 

Кожна жінка чи дівчина хоча б раз у житті стикалася із ситуацією, коли потрібно було знайти сережку. Іноді прикраса може випадково розстебнутися, непомітно випасти з мочки вуха, зачепитися за волосся, за одяг, загубитися у ліжку та інших місцях. Як знайти загублену сережку - мова піде у цій статті.

Як знайти золоту сережку, що впала вдома?

Слід уважно оглянути:

 • вся постільна білизна, включаючи підковдри і наволочки, особливо ті місця, де голова стикається з подушкою;

 • м'які меблі та килимові покриття. Ретельно перевірте всі поверхні, у тому числі шви та стики;

 • ванну кімнату. Іноді після витирання волосся сережка може зачепитися за рушник і впасти на полицю або на підлогу. Підніміть килимок, загляньте під мийку. Відкрутіть коліно зливу мийки, раптом її випадково змило водою.

Іноді щоб зрозуміти, як знайти сережку вдома, є сенс заглянути у відро для сміття або в мішок пилососа, якщо пропажу виявили після прибирання.

Як знайти сережку в офісі?

Якщо ви виявили загублення прикраси на роботі, огляньте своє робоче місце та підлогу під столом, загальну вбиральню, переодягальню та переговорну кімнату. Перевірте всі свої маршрути по офісу. Запитайте своїх співробітників, включаючи прибиральницю. Розмістіть оголошення в офісі або зробіть розсилку для колег. Аж раптом хтось бачив чи вже знайшов цей аксесуар.

Як знайти сережку, що раптово відлетіла, на вулиці?

При виявленні втрати прикрас на вулиці потрібно розпочати пошук із ретельної перевірки одягу. Повинні бути ретельно перевірені всі зовнішні та внутрішні поверхні:

 • куртка або пальто, у тому числі кишені,

 • шапка,

 • снуд чи шарф,

 • светр.

Знайти невеликий аксесуар на асфальті, зупинці, у громадському місці або на траві - дуже важко, майже нереально. Якщо вийде, це буде велика вдача.

Як знайти сережку без металошукача?

Пройдіть по тому ж шляху у зворотному напрямку, дивіться на всі боки.

Якщо підозрюєте, що втрата прикраси відбулася у траві, необхідно перевірити весь газон. 

Якщо це біжутерія, виготовлена не з благородних металів, а зі сплавів, які містять такі феромагнетики, як нікель, кобальт і залізо, допоможе магніт. У домашніх або робочих умовах можна спорудити імпровізований пошуковий інструмент із ручки, швабри, палиці, тростини, парасольки, указки та прикріпленого магніту. Якщо вироби із золота чи срібла, то магніт не допоможе - вони не притягнуться.

Якщо загубилася сережка - яка прикмета?

Ця подія означає те, що сережка ввібрала в себе багато негативної енергії, а її власниця уникла великих неприємностей у житті. Незабаром у неї завершиться чорна смуга, і відкриється дорога для позитивних змін.

Відразу знайдена сережка передує зустрічі мудрою людиною, викладачем чи наставником. Поставтеся до цього, як до сигналу того, що все піде своєю чергою, і розпочата справа буде успішно завершена.

Для незаміжніх дівчат чи жінок загублена сережка - це дуже добрий знак. Він віщує зустріч з великою любов'ю. У народі кажуть: "загубити сережку - до зустрічі з Альошкою".

Коли втрачено сережку з правої мочки, або найближчим часом зустрінеться з чоловіком, який відіграє важливу роль у її житті, або отримає довгоочікувану позитивну новину. Заміжнім жінкам необхідно готуватися до поліпшення добробуту.

Якщо прикраса впала з лівого вуха, це означає, що найближчими місяцями його незаміжня власниця отримає пропозицію руки та серця або вийде заміж.

Для незаміжніх це поганий знак. Він обіцяє погіршення стосунків із чоловіком. Іноді - зміну сімейного стану, зміну життєвого рівня, непередбачені витрати.

Щоб повернути сережку, пов'яжіть хустку до ніжки стільця і вимовте змову: "Домовий, домовий, пограй і віддай". Пропажа має бути знайдена найближчим часом. Якщо не допоможе, поставте порожню склянку на стіл, це буде знаком для домового, що йому настав час повернути втрачену річ. Можна залишити для домового невелике частування - печиво, шматочок хліба або яблука. Іноді допомагає прив'язати червону нитку до ніжки столу.

Чи можна замовити одну сережку?

Якщо це класична пара, то знайти одну сережку у продажу не вдасться. Простіше та дешевше купити нові такі ж чи інші.

Якщо це неможливо, парну сережку, що залишилася, можна здати в ломбард або, слідуючи моді на асиметричні моно-сережки, придбати прикрасу для одного вуха іншої моделі:

 • протяжку - тонкий ланцюжок із металевою швензою. Оскільки в ній немає застібки, аксесуар тримається у вусі за рахунок декоративного підвісу;

 • гвіздок або пусет - універсальний тип моно-сережок унісекс. Він не обтяжує мочку. Міцний замок запобігає випадковому розстібанню;

 • джекет - дворядна прикраса, що складається з куль, каміння або напівсфер. Задня деталь виступає за край мочки знизу. За комір така композиція не чіпляється;

 • підвіску різних розмірів і форм. Її легко підібрати практично до будь-якого типу зовнішності з урахуванням форми особи;

 • кільце різної товщини, діаметра, типу металу та застібки;

 • кафу, але прокол робити доведеться не тільки в мочці. Вставити її можна у хрящик з наступним розташуванням по всьому краю вушної раковини. Особливість цієї прикраси в тому, що вона покриває все вухо. Її виготовляють із камінням або без у вигляді гілки, лінії, грона винограду, падаючої зірки. Є також геометричні моделі, що не потребують проколу.

 

Що краще вибрати - вирішувати вам. Усі ці моделі є в каталозі інтернет-магазину Silvers. Можна замовити з доставкою по Україні по одному, щоб носити по черзі або визначити, що вам найбільше подобається та підходить.


Коментарі
весь список новин
Наверх