• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Як можна повернути блиск срібла або золота.

 

украшения

Щоб золоті і срібні ювелірні прикраси не темніли і завжди виглядали, як нові, необхідно подбати про них належним чином. Зберегти їх красивий блиск, можна слідуючи декільком простим правилам.

Як правильно зберігати ювелірні вироби

Ефективне зберігання ювелірних виробів максимально обмежує його контакт з повітрям. Прості мішечки - це найпростіший і дешевий метод захисту прикрас. Кожен з клієнтів нашого інтернет-магазину отримує подарунок сумочку для зберігання коштовностей, куплених у нас. Вона захищає їх від шкідливого впливу факторів навколишнього середовища.

Для захисту від подряпин, пошкодження і вологи ювеліри рекомендують зберігати кожен предмет окремо - в спеціальній скриньці, в якій передбачені відсіки для декоративних елементів різного розміру.

Як повернути блиск сріблу і золоту в домашніх умовах

Негативний вплив навколишнього середовища, контакт з людською шкірою і потім проявляється на ювелірні вироби темним нальотом. Повернути відразу ж після виникнення блиск сріблу і золоту можна за допомогою ганчірочки з м'якої тканини або спеціальної серветки. Потрібно акуратно протерти виріб в місці появи плям. Після відновлення однорідного блиску прикраси зі срібла або з золота необхідно промити виріб в теплій воді і ретельно витерти насухо. Це найпростіший спосіб, але якщо потемніння з'явилося давно, він не ефективний. Будуть потрібні більш сильні й ефективні методи.

Як повернути блиск сріблу зубною щіткою і пастою

При відсутності спеціальної тканини для чищення ювелірних виробів рівномірний блиск можна відновити, акуратно обробивши прикраси м'якою щіткою і зубною пастою. Щоб не подряпати поверхню, важливо використовувати зубну однорідної консистенції і без яскравих барвників, без вмісту великих частинок, мікрогранул, відбілюючих компонентів і натрію.

Після видалення темного нальоту виріб слід ретельно промити теплою водою і витерти насухо м'якою тканиною.

Як почистити золото до блиску, використовуючи підручні засоби

Важка бруд сходить з прикрас за допомогою чотирьох інгредієнтів, які є в кожному будинку:

  • харчова сода;

  • кухонна сіль;

  • алюмінієва фольга;

  • вода.

Покладіть алюмінієву фольгу в кухоль або миску (не металевою!) Так, щоб вона точно заповнила дно. Потім потрібно насипати по 2 чайні ложки солі і харчової соди і залити 200 мл гарячої води (це приблизно стакан). Потім - ретельно перемішати розчин і покласти в нього прикраси на 15 хвилин (поки вода повністю не охолоне).

Якщо виріб сильно забруднене, потрібно залишити його відмокати на кілька годин, а потім доведеться додатково почистити його м'якою зубною щіткою. Після відновлення рівномірного блиску поверхні слід ретельно промити в теплій воді і витерти насухо.

Як повернути сріблу блиск за допомогою народних засобів

чистка украшений

  • Використання золи для очищення срібла і золота - один з найстаріших способів освіжити прикраси або столові прилади з цих металів. Для цього потрібно насипати невелику кількість попелу на вологу бавовняну тканину і протерти забруднені фланелевою тканиною.

  • Газовані напої «7 Up» і «Coca-Cola» містять кислоту, яка ефективно розчиняє темний наліт. Для цього потрібно налити достатню кількість напою в ємність, щоб предмети, які потрібно очистити, повністю занурилися в нього. Залишити на деякий час. Тривалість замочування залежить від ступеня забруднення. Потім потрібно ретельно вимити і висушіть предмет.

  • Горілчана лазня - отмоканіе виробів в горілці або в спирті - використовується для очищення менш почорнілих предметів. Спочатку вимийте прикраси з милом і водою і обполосніть. Потім покладіть прикраси в одну зі згаданих рідин і відкладіть на кілька годин. Потім вимийте прикраси з милом і обполосніть теплою водою, ретельно висушіть.

  • Мильний розчин і відвар після картоплі. Кільця, брошки, сережки, Браслети слід промити в теплій мильній воді. Потім - в охолодженій воді після вареної картоплі і акуратно відполірувати м'якою фланелевою тканиною.

  • Срібло добре очищається крейдою. Для цього потрібно втерти подрібнений крейда, в який додана вода, в срібний предмет. Потім - обполоснути і висушити його. Однак не використовуйте цей метод для чищення ювелірних виробів і делікатних елементів з безліччю дрібних деталей - вапно сильно дряпає поверхню!

  • Суміш лимонного соку і попелу - ефективний, але займає багато часу спосіб. Він не рекомендується для очищення делікатних предметів, оскільки залишає сліди і подряпини на поверхні.

  • Курине яйце. Потрібно нанести збиту піну з яєчного білка на поверхню. Витерти фланелевою ганчірочкою, щоб домогтися бажаного ефекту. Потім ретельно промити теплою водою і повністю висушити.

  • Кисле молоко рекомендується для очищення більших предметів. Спочатку потрібно просто вимити виріб з милом, обполоснути водою і покласти на півгодини в кисле молоко. Потім промити і відполірувати м'якою тканиною.

Що потрібно знати про те, як надати золоту блиск і сріблу швидко?

Рідкий професійний очищувач ювелірних виробів - найбільш швидкий, безпечний і зручний спосіб, як очистити золото до блиску. Завдяки йому прикраси знову набувають свіжого вигляду і колір. Професійний препарат значно затримує процес потемніння. Він використовується для не тільки для очищення срібла, а й золота.

Для цього потрібно покласти срібні прикраси в пляшечку з рідиною. Через кілька секунд вийняти їх плоскогубцями або щипцями. Вимити під струменем проточної води. Щоб не виникало алергії, дерматологи рекомендують додатково промити вироби в оцті, висушити і ретельно витерти.

Якщо коштовності великого розміру, слід налити рідину в іншу ємність, щоб вона повністю покривала всі вироби.

Золоті коштовності очищаються набагато швидше, ніж срібні. В середньому - за 10 хвилин. Після обробки вони виглядають, як нові. Рідина для чищення ювелірних виробів призначена для багаторазового використання. Вона продається в спеціалізованих магазинах і майстерень по ремонту прикрас.

Однак є ситуації, коли очищати прикраси не потрібно:

  • вироби, які спеціально «зістарені» для додання їм вінтажності і мають декоративні окислені місця;

  • біжутерія, виготовлена ​​з позолоченого срібла. Товщина золотого шару вимірюється в мікронах, тому при поліруванні, розтиранні або чищенні цей тонкий шар золота легко стерти. Оригінальний срібний колір вийде на перше місце;

  • аксесуари з каменями, такими як бірюза, перли, смарагд, рубін, сапфір, гранат, опал, не можна піддавати нагріванню, кип'ятіння, чищенні хлорованим порошком, надмірного намокання і висихання. Це сприяє утворенню внутрішніх тріщин, потускнению і подальшого пошкодження виробу.

Якщо у вас залишилися питання з чищення срібних або золотих виробів або ви хочете купити якісні ювелірні прикраси в нашому інтернет-магазині, звертайтеся прямо зараз.


Коментарі
весь список новин
Наверх