• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Дитяча колекція Пандора 2020 року - Огляд.

Приготуйтеся здивуватися, тому що нова дитяча колекція від розтопить ваше серце!

Всі наші улюблені персонажі від Дісней зібрані в новій чарівній колекції від Pandora!

Всі ж знають, якими милими є персонажі від Дісней, вірно? Тепер у продажу доступна дитяча колекція з абсолютно іншим рівнем привабливості!

 

Шарм «Міккі Маус в червоних штанях» з дитячої колекції DisneyіPandora

Малюк Міккі виглядає супер мило в образі з гігантськими вухами і маленькими червоними емальованими шортами. Великі очі, ніс і рот виконані з чорної емалі. Зі зворотного боку шарму розташований хвіст, що згинається вниз.

Шарм «Мінні Маус в плаття в білий горох» з дитячої колекції DisneyіPandora

Мінні виглядає дуже мило, її голову прикрашає великий бант на голові. Мінні одягнена в гарне червоне плаття в горошок. Як і у Міккі, великі очі, ніс і рот Мінні виконані з чорної емалі. Та ще й приголомшливі вії прикрашають її обличчя.

Шарм «Плуто» з дитячої колекції DisneyіPandora

Де б не був Міккі, Плутон буде слідувати за ним. Доброзичливий щеня сидить навпочіпки, висолопивши язика. Смарагдово-зелена емаль прикрашає його поводок. Очі, ніс і довгі вуха виконані з глянсового чорної емалі, а очі - з білою.

 

Шарм «Чеширський кіт» з дитячої колекції DisneyіPandora

Чеширський кіт - один з наших улюблених персонажів Діснея, а новий шарм має ідеальне поєднання радості і божевілля! Неонові рожеві смуги покривають тіло кота. Чеширський кіт тримає голову в лапах, шалено посміхаючись. Фіолетові і чорні деталі прикрашають вуха і очі кота. Новий шарм виглядав би чудово в поєднанні з новим ажурним шармом «Чеширський кіт» із серії Disneyland Paris,.

Шарм «Аристократ Марі» з дитячої колекції DisneyіPandora

Мила Марі - один з наших улюблених персонажів Діснея. Марі, виглядає чарівно зі своїми рожевими емальованими бантиками. Глянцевий чорна емаль підкреслює її великі очі. Це прикраса буде додано в наш список побажань.

Шарм «У пошуках Немо» з дитячої колекції DisneyіPandora

Цей малюк Немо виглядає ідеально. Яскраві помаранчеві смуги прикрашають хвіст маленької рибки-клоуна. Чорні емалеві деталі підкреслюють її очі, рот і плавники.

Шарм «Щеня Патч з мультфільму 101 Далматинець» з дитячої колекції DisneyіPandora

Сміливий щеня Патч є зіркою діснєєвськой класики 101 далматинця. Цей шарм ідеально підходить для любителів собак. Сидячи терпляче, як хороший пес, Патч має на собі червоний нашийник і готовий до прогулянки. Чорна емаль прикрашають тіло Патча і окреслює ділянку навколо ока.

Шарм «Ліло і Стіч» з дитячої колекції DisneyіPandora

Будьте обережні, малюк Стіч неймовірно милий! Його великі вуха прикрашені фіолетовою емаллю, а очі виконані з чорної емалі. Ця маленька милашка також знаходиться в нашому списку побажань!

Ми в захваті від нової колекції від DisneyіPandora, А дизайнери заслуговують нагороду за створення нового рівня прикрас! Хоча всі прикраси нової колекції від Дісней просто чудові, в наш список побажань потрапили шарм з зображенням Стича, Марі і Чеширського кота.

Що ви думаєте про нову колекцію? Поділіться своєю думкою з нами в коментарях нижче ..


Коментарі
весь список новин
Наверх