• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Зберігання ювелірних прикрас: основні правила для виробів різних видів.

Бажання зберегти первинний зовнішній вигляд, блиск і інші властивості прикрас - цілком природне для власників. Дійсно, правильно розміщувати коштовності і захищати їх від різних негативних факторів так само важливо, як і вчасно доглядати за матеріалом. Якщо грамотно організувати зберігання ювелірних прикрас, їх якості протягом тривалого часу залишатися без змін.

стандартні вимоги

У кожного ювелірної прикраси - свої правила зберігання, але є кілька універсальних стандартів:

  • вироби з дорогоцінних металів і біжутерію потрібно зберігати окремо. Умови однакові: прохолодна темна ємність з невисоким рівнем вологості. Зайва волога в атмосфері не подобається ні металам, ні каміння;
  • таким же чином потрібно організувати окреме зберігання ювелірних прикрас на срібній і золотій основі;
  • найправильніше буде відокремити всі вироби. Дорогоцінні метали - м'які, тому легко дряпаються від механічних впливів. Наприклад, чим більше проба на золотих прикрасах, тим м'якше матеріал, і тим більше він схильний до ризику появи подряпин;
  • є багато варіантів організації нестандартного зберігання, але найкраще віддати перевагу класичним спеціальним скринькам. Тільки вони забезпечать дотримання всіх необхідних умов;
  • навіть при ідеальному зберіганні потрібен регулярний догляд і чищення.

Як зберігати прикраси з золота?

Золоті вироби потребують захисту від прямих сонячних променів і сухому мікрокліматі. Кращий варіант - коробочка з пластика або дерева з м'яким днищем. Альтернатива - використання спеціалізованих м'яких мішечків. У картонні коробочки ювелірні вироби краще не укладати. У картоні міститься сірка, яка провокує виникнення темних плям на золоті.

Як зберігати ювелірні прикраси зі срібла?

Кожне срібний виріб потрібно покласти окремо, не даючи металів контактувати. Краща «тара» - звичайні поліетиленові мішечки на Zip-Lock застібках. У них можна створити ідеальний мікроклімат, що перешкоджає потускнению металу. Додатково можна захистити прикраси від вологи, додавши в кожен мішечок звичайну таблетку активованого чорного вугілля. Він вбере зайві молекули води. Мішечки можна заховати в скриньку або коробку - так буде дотримано вимоги про зберігання срібних ювелірних прикрас в захищеному від сонця місці.

Як забезпечити зберігання каменів?

Головне - захистити дорогоцінні камені від подряпин. Якщо покласти прикраси окремо, уникнувши механічного контакту - цього буде достатньо. Організувати компактне окреме зберігання можна, купивши спеціальні скриньки з перегородками, що розділяють внутрішній простір на безліч відділень. Ще камені 2-3 рази на рік потребують професійної чищенні.

Зберігання ювелірних прикрас PANDORA


Вироби від бренду PANDORA досить розміщувати в скриньці, оббитих зсередини м'якою тканиною. Можна додатково покласти кожна прикраса в спеціалізований тканинний ювелірний мішечок. Кілька років тому бренд випускав фірмові шкатулки з відділеннями, призначеними для всіх популярних видів і варіантів виробів від торгової марки.

 

Однак зараз це виробництво зупинено. Але це не проблема: на ринку з'явилося багато компаній, що випускають аналоги. Можна придбати їх, але в цілому досить підібрати будь-яку відповідну скриньку з відділеннями і м'яким наповненням. Головне, щоб вироби були відокремлено одна від одної. Ну і не завадить звернути увагу на колір і стиль шкатулки - вона повинна гідно доповнювати прикраси, що зберігаються всередині.


Коментарі
весь список новин
Наверх