• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Стилі ювелірних прикрас

У процесі свого розвитку, будь-який вид мистецтва не залишалася статичним і консервативним протягом свого існування. Внаслідок цього, постійно з'являлися нові течії в музиці, літературі, скульптурі і архітектурі. Ювелірна справа, зведена майстрами, чиї руки по праву можна назвати золотими в прямому і переносному стилі, в ранг мистецтва не є винятком.

В той чи інший період з'являлися стилі, навіяні самою епохою, адже мистецтво жвавіше реагує на зміни в світі.
Всі чули фразу, що класика завжди в моді, це можна сказати і про ювелірні прикраси в стилі класика. Якщо прикраса непомітно, зроблено гармонійно і , не перенасичене декоративними елементами, то ми сміливо можемо віднести його до класиці.


класичний стиль в ювелірних прикрасах ж навпаки дуже перенасичений елементами, леви, лаврові і дубові листя, античні маски. Ось те, що характерно цього стилю.




Вельми споріднені, але не ідентичні класичним виробам ювелірні прикраси в стилі ампір. Вироби тяжіють від елементів римської і давньогрецьких епох. прикраси гідні прикрашати імператорів і правителів, часто, це цілі набори з багатьох прикрас.


З кожним новим витком історії з'являвся і новий стиль.

У середні століття зароджується готика як напрямок в мистецтві. ювелірні прикраси в готичному стилі можна легко дізнатися по наявності черепів, мечів, хрестів гострої форми, шипів своєї витончено розтягнутої формі.




ювелірні прикраси в стилі бароко, відміну від готичних, мають м'яку форму, ніяких гострих кутів, це пояснюється етимологією слова, що в перекладі з французької значить пом'якшувати. прикраси стають мальовничими, величними.




Революцією стали ювелірні прикраси в стилі модерн, Які відреклися від класики і привнесли нові матеріали в саме ювелірна справа: опали, аквамарин, гранати - це далеко не повний список нових складових для прикрас модерну, який розвивався в 19-20 столітті



Новою тенденцією в ювелірній моді стають ювелірні прикраси в стилімінімалізм. Їх лаконічність і простота форм вражає і надихає. Відсутність деталей перетворює сама прикраса в деталь-штрих, надаючи образу особистості, яка його носить, елегантність.



Окремим розділом є «геометричний стиль ювелірні прикраси". Простота і закони геометрії, ось чим керуються ювеліри при створенні геометричних шедеврів. Всі фігури, які вам відомі, мають місце бути в прикрасах геометричного стилю.



Але не тільки епоха зумовлює стиль прикрас, адже живучи в один час, ми всі є різними за багатьма ознаками, одним з них є етнічний. У кожного народу з давніх часів були свої неповторні ювелірні прикраси в етнічному стилі. Для кожного етносу він свій і самобутній.





Окремим мотивом для майстрів - ювелірів стало море, яке в скоріше подарувало ціле напрямок таке, як ювелірні прикраси в морському стилі. Аквамарини і образи морських мешканців, плавність ліній і форм, холод і глибина виробів заворожують, як і саме море.






Коментарі
весь список новин
Наверх