• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

До чого сниться кільце: тлумачення і значення.

Наші сни бувають різноманітними. І нерідко в снах можна побачити різні ювелірні прикраси. Сни можуть мати різне тлумачення. До чого сниться кільце і як на це реагувати, ви дізнаєтеся в нашому матеріалі.

Значення сну про кільці

У найбільш популярних сонниках можна знайти різне тлумачення подібного сну. Наприклад, на думку Ванги, побачити таку прикрасу означає, що вам слід якомога швидше розібратися з поточними справами, інакше ситуація може змінитися не в кращу сторону. Якщо уві сні кільце вам надягає кохана людина, це свідчить про міцних відносинах і чистих почуттях.

В сонник Міллера можна знайти дещо інше тлумачення сну: у вашій подальшому житті все буде добре і стабільно. З кожним роком ви будете збільшувати добробут, а фінансове благополуччя не покидатиме вас.

Фрейд тлумачив сон про кільце, як індикатор міцності інтимних відносин. Чим більше кільце уві сні, тим краще пара підходить один одному.

Тлумачення снів в залежності від виду кільця

 

Кільце з камінням, побачене уві сні, можна по-різному тлумачити в залежності від кольору:

  • сапфір символізує пристрасть і прихильність до партнера. Для творчої людини камінь символізує новий етап в житті;
  • перли означає, що таємні бажання незабаром здійсняться;
  • діамант може тлумачитися по-різному. Камінь середнього розміру свідчить про досягнення поставлених цілей. А якщо кільце прикрашено кількома невеликими діамантами, вам слід підготуватися до неприємних розчарувань в житті.

Якщо вам приснилося кільце з дерева, розціните це як попередження. Наприклад, якщо ви недавно зробили висновок подружній союз, це означає, що він буде нетривалим і не принесе ніяких позитивних емоцій.

Обручки уві сні


Якщо дівчині приснилося, як її молодий чоловік вручає їй кільце з пропозицією руки і серця, значить, незабаром сон втілитися в реальність. Якщо уві сні ви побачили кільце з гладкою поверхнею, це означає, що ваші сімейні відносини будуть щасливими і спокійними. А ось прикраса з тріщиною або зовсім поламане пророкує сварки в родині.

Вам приснилося, що ви купуєте обручку? Значить, незабаром вас чекають нові відносини. Коли під час покупки ви довго вибирали кільце, значить, шанувальників у вас буде багато.

Уві сні ви купуєте кільце, але воно вам не підходить за розміром? Такий знак тлумачиться як пророцтво про те, що вас чекають незабаром великі труднощі і фінансова нестабільність.

Сон про втрату обручки слід тлумачити як попередженням про те, що незабаром вас чекає втрата. Якщо ви намагаєтеся відшукати прикраса, це значить, що у вас вийде знайти найбільш сприятливий вихід із ситуації.

 

Вам приснилася крадіжка вашого прикраси? Це означає, що ваша кохана людина нечесний з вами. Уві сні ви віддаєте обручку третій стороні? Такий сон означає, що ваша друга половинка незабаром розірве з вами відносини і почне їх з іншою людиною.

 

Коментарі
весь список новин
Наверх