• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Модні ювелірні прикраси 2018.

мир прикрас мінливий, але продовжує радувати незвичайними відкриттями. Чи варто орієнтуватися на тренди? Багато при купівлі ювелірних виробів керуються виключно власними уподобаннями, а інші стежать за тенденціями. якщо ви належите до їх числа, поспішаємо порадувати: ювелірні прикраси 2018 приємно дивують своєю різноманітністю і багатогранністю. Трендом в наступаючому сезоні є багатошаровість, а такожоб'ємність і асиметричність. Великі кільця і ​​брошки знову знаходять популярність.


Модні ювелірні прикраси 2018: намиста та інші вироби

В наступаючому році будуть популярні чокери-намиста. У сучасній варіації вони представлять собою акуратне сплетіння масивних ланцюжків з камінням і без них. Така прикраса зробить особливий акцент в зоні шиї і ключиць.

Модні ювелірні прикраси 2018 року - це також ланцюжки з кулонами і підвісами. Вони виглядають витончено і витончено, тому підійдуть як повсякденних прикрас. Чи не втрачають актуальності нитки з перлів, Що надають жіночого образу аристократичності і вишуканості.
Кільця для модного сезону 2018

наступаючий сезон стане часом відкриттів для всіх прихильниць кілець, адже каталог ювелірних прикрас 2018 приємно радує різноманітністю моделей. У моді будуть як великі вироби з масивними каменями яскравого кольору, так і тонкі моделі. Особливий успіх паплюжать невеликим колечкам на першу фалангу.

В пошуках відповіді на питання, які ювелірні прикраси будуть в моді 2018 році, зверніть увагу на кільця прямокутної форми з гравіюванням. тиснені аксесуари також актуальні в наступному сезоні. Якщо ви любите нестандартний підхід, обов'язково спробуйте доповнити свій образ комплектом кілець, який може складатися як з масивних аксесуарів, так і тоненьких виробів. саме важливе при такому виборі - використовувати взаімосочетаемие за кольором вироби.
Сережки: лаконічність або масивність

Тенденції ювелірних прикрас 2018 - це великі і виразні сережки. Вони підійдуть і для повсякденному житті, і для урочистих заходів. найбільшою популярністю будуть користуватися прикраси з золота 2018 будь-якого типу: білого, червоного, жовтого, а також срібні прикраси.

Переглядаючи фото ювелірних прикрас 2018, можна помітити велика кількість моделей Каффа. Такі вироби ідеально підходять навіть для непроколотих вух. Найчастіше вони представлені у формі півмісяця з декоративними деталями. різноманітний дизайн виробів дозволяє створити романтичний або яскравий образ.інші трендові ювелірні прикраси

Мода 2018 на ювелірні прикраси повертає популярність таких аксесуарів як брошки. В Цього сезону будуть популярні вироби в стилі ретро з декором з каменів Сваровскі і перлин. Популярність пророкують виробам у вигляді метеликів, жуків і змій. якщо вам до душі більш витончені варіанти, варто звернути увагу на брошки-шпильки з ланцюжками в кілька ярусів.
підбираючи аксесуари для волосся, також варто розібратися які ювелірні прикраси зараз в моді в 2018 році: зокрема, трендовими стали діадеми і тіари з дорогоцінних матеріалів. Вони можуть бути виконані як в мінімалістичному дизайні, так і декоровані дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням.Коментарі
весь список новин
Наверх