• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Правильний догляд за виробами із сталі

Прикраси із медичної сталі ідеальні для повсякденного носіння. Вони більш міцні, стійкі до подряпин і деформацій, ніж ювелірні вироби зі срібла чи золота, не іржавіють та не окислюються. Оскільки цей сплав 316L не містить нікелю, таку біжутерію можуть носити навіть алергіки. Але вона має один істотний недолік. Через деякий час вона темніє, втрачаючи свій початковий колір, починає бруднити одяг і залишати сліди на шкірі. Це пов'язано з реакцією цього матеріалу з повітрям, особливо з вологим, та зі шкірою.

Щоб мати змогу довго насолоджуватися красою та привабливістю каблучок, сережок, браслетів із нержавіючої сталі, необхідно їх періодично чистити. Ось як треба робити це правильно.

Біжутерія зі сталі: основні принципи догляду

Щоб не зіпсувати та не пошкодити сталеві прикраси, необхідно:

  • уникати їхнього контакту із солоною та термальною водою, хлором та іншими хімічними сполуками. Незважаючи на стійкість до зовнішніх факторів, контакт з миючими засобами або хімікатами слід обмежити. Перед виконанням роботи по дому, приготуванням їжі, прибиранням необхідно зняти кільця, браслети або хоча б одягнути рукавички, що не промокають;

  • не допускати впливу на аксесуари різких перепадів температури на пляжі, в лазні, сауні, солярії;

  • знімати ювелірні вироби перед сном;

  • зберігати їх окремо від інших коштовностей у скриньці, спеціальних коробочках, оббитих м'яким матеріалом (замшею або велюром), або у тканинних мішечках.

Вироби з нержавіючої сталі в жодному разі не повинні контактувати з алкоголем та ацетоном. Навіть для отримання яскравого гламурного блиску їх не варто обприскувати духами і змащувати гелем. Ці засоби містять спирт, що руйнує верхнє покриття та кріплення каміння. Важливо, щоб на поверхню сталевих прикрас не потрапляло багато води, щоб вони не піддавалися сильним механічним впливам. Одягати ці аксесуари слід вже після нанесення доглядової та декоративної косметики, парфумерії та використання засобів для фіксації волосся, особливо розпилення лаку.

Ювелірні вироби із сталі можна мити?

Так, але це не можна робити надто часто. Достатньо раз на місяць промити улюблений аксесуар під проточною водою. Ця процедура займає трохи більше хвилини. Потім його потрібно витерти насухо серветкою або висушити на свіжому повітрі. Але не під сонячним промінням, щоб вставка з каменю або кольорова емаль не потьмяніла.

Інший догляд за прикрасами з нержавіючої сталі повинен бути при виникненні на поверхні подряпин або бруду. При невеликих забрудненнях можна використовувати слабкий мильний розчин теплої води чи оцту.

Біжутерія зі сталі: як доглядати при потемнінні

При сильному потемнінні поверхні прикрас із медсталі можна застосовувати харчову соду з невеликою кількістю води або зубну пасту без барвників. Але в такому разі не можна використовувати грубі та жорсткі мочалки. Ідеально підійде поролонова губка, м'яка ганчірочка або зубна щітка з м'яким ворсом, що не дряпають верхній шар прикрас.

Для закріплення отриманого ефекту після чищення та висихання можна покрити ланцюжок, сережки або кільце безбарвним лаком для нігтів. Це перекриє доступ повітря до матеріалу. Якщо не хочеться покривати всю поверхню, можна обробити ту частину, яка безпосередньо контактує зі шкірою.

Прикраси із медичної сталі потрібно носити, милуватися ними та любити, але робити це треба дбайливо та акуратно. Тоді вони відплатять чудовим блиском і добрим станом протягом довгих років. Але якщо перераховані вище способи виявилися неефективними і початковий зовнішній вигляд біжутерії відновити неможливо, завжди можна придбати нові ювелірні вироби з медичної сталі в інтернет-магазині Silvers. Виберіть товари, що сподобалися з каталогу, та замовте їх із доставкою по Україні.


Коментарі
весь список новин
Наверх