Як обрати прикрасу для пірсингу
Пірсинг надзвичайно затребуваний у світі. Раніше проколювали тільки мочки вух, сьогодні майже все тіло. До кожного місця існують певні типи прикрас для пірсингу. Як підібрати саме той аксесуар, що підійде у вашому випадку? Про це ви дізнаєтеся з нашої статті.
Як вибрати прикрасу для пірсингу
Ці сережки розрізняються за способом кріплення, дизайном і призначенням. Застібка - головний елемент практично кожної сережки, завдяки якому прикраса не лише застібається, а й стильно виглядає. Вона може бути різних форм і розмірів. Декоративна застібка може бути будь-якої форми, складатися із кульок або страз.
-
Проста штанга - практично універсальний варіант. Підходить для класичного пірсингу, язика, сосків, хрящів вух. Це також відповідь на запитання, яку краще вибрати сережку для пірсингу носа.
-
Товщина простої штанги - 1,6 мм. Вироби цього типу з меншою товщиною не рекомендується використовувати, оскільки при пошкодженні прикраси внаслідок різкого розриву можливе травмування шкіри. Рідше застосовується при пірсингу в інтимних місцях за умови, що діаметр становить не менше 2 мм. Довжина підбирається залежно від місця проколу.
-
Губна сережка - стержень, що складається з плоского диска з одного боку та декоративної частини з іншого. Призначений для проколювання щік і губ. Товщина стержня - від 1 до 2 мм залежно від місця проколу.
-
Банан - різновид штанги, що має вигнуту форму. Вона призначена для брови, хрящів пупка та вуха. Зрідка застосовується для інтимного пірсингу. Класична сережка-банан у довжину - від 6 до 14 мм, завширшки - від 1,6 мм.
-
Підкова із застібками-кульками на кінцях використовується для перегородки носа, мочок вух, сосків. Товщина сережки становить від 1,2 до 1,6 мм завтовшки. Діаметр - 6-16 мм.
-
Сережки, які кріпляться декоративною кулею з двома поглибленнями. Вона знімається, її можна замінити іншою застібкою. Такі сережки часто використовуються для носової перегородки, вушних раковин, іноді для пірсингу сосків як у жінок, так і у чоловіків. Ширина - від 1 мм, діаметр - від 6 мм.
-
Кільце, стандартна товщина якого - від 1,6 мм, діаметр від 6 мм. Цим видом сережок прикрашають перегородку носа, мочки вух, язик, соски та губи.
-
Спіраль із кількома витками. Її діаметр - від 8 мм. Застосовується для пірсингу сосків, рота, брів, пупка та носа, якщо місце проколу вже зажило.
-
Фіксатор, що формою схожий на підкову, але без застібок на кінцях. Це підходящий варіант того, як вибрати сережку для пірсингу септуму, якщо роботодавець або вуз не дозволяють таке самовираження. Його накладають на загоєну перегородку. Товщина - від 1,2 мм.
-
Клікер - півкільце зі штангою. Ця назва походить від звуку, який виникає при застьобуванні. Спочатку прикраса призначалася для носової перегородки. Пізніше його стали використовувати для крил носа, пупка та ін. Довжина стержня становить 6 мм, висота - від 6,8 до 10 мм.
-
Поверхнева штанга - сережка для рівних ділянок шкіри - ключиць, спини, вилиць і живота. Виглядає як плоска планка, куди перпендикулярно кріпиться застібка. Її довжина - 10-40 мм.
-
Мікродермал - якір плоскої форми, що міститься під шкіру. Його середня висота – 2-4 мм. Використовується переважно на вилицях, щоках та ключицях.
Який найкращий матеріал прикрас для пірсингу?
Близько 17% дорослих і 8% дітей мають алергію на нікель і латунь, що викликає почервоніння, подразнення, свербіж у місці проколу шкіри. Тому краще чи не ризикувати, а уникати носіння аксесуарів виготовлених із сплавів із цими металами.
Найбільш безпечними матеріалами для пірсингу вважаються:
-
титан G23 використовується також в офтальмології та виробництві зубних імплантатів. Крім срібного, він може бути чорним (блэклайн) чи золотим;
-
хірургічна нержавіюча або медична сталь 316L безпечна навіть для дуже чутливої та дитячої шкіри;
-
акрил найчастіше використовується для пірсингу язика, пупка чи рота. Однак цей матеріал може швидко зламатися. Він не підходить для перших проколів, тому що погано реагує на дезінфікуючі засоби, що містять спирт.
-
тефлон завдяки легкій вазі та відсутності нікелю рекомендований для першого проколу;
-
золото для пірсингу допустимо не менше ніж 18 карат. Інакше для твердості до нього додають срібло, мідь і нікель;
-
біопласт - гіпоалергенний матеріал, за властивостями схожий на тефлон. Популярний для пірсингу губ. За рахунок пластичності його можна скоротити самостійно;
-
дерево - не найпопулярніший матеріал, але він підходить для людей, які страждають на алергію. Як перша сережка після пірсингу воно не годиться. Дерев'яні сережки не люблять багато вологи, тому потрібно знімати їх у душі чи басейні.
Знаючи, яка прикраса найкраща для пірсингу, її легко підібрати з каталогу інтернет-магазину Silvers. Виберіть виріб, що сподобався, призначений для вашого місця проколу і замовте його з доставкою по Україні. Гарантуємо, що вибір буде вдалим.