• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Колекція Pandora Літо 2018

ВЛІТКУ 2018 року на піку ПОПУЛЯРНОСТІ богемського СТИЛЬ! ТАК ЩО заплітати КОСИ В ВОЛОССЯ, зітри ПИЛ З шкіряні сандалії І ДОДАЙТЕ БАГАТО бахромою!

 

кільце PANDORA Spiritual Symbols 

 

Срібне перо, якір і черепашка звисають з гладкого серця в центрі кільця. На витку черепашки також можна побачити штамп у вигляді маленького сердечка, що виглядає дуже мило!

 

Чорне кільце PANDORA Vibrant Spirit 

 

Це простий дизайн, прикрашений приголомшливим чорним кришталевим кабошоном, нагадує старі кільця PANDORA. Нам дуже подобаються деталі з бісеру навколо кільця і ​​маленьке серце збоку.

 

блакитне кільце PANDORA Vibrant Spirit 

 

Кільце Vibrant Spirit також є в цьому чудовому синьо-морському кольорі! Нам завжди дуже подобалося поєднання срібла і бірюзи, і це кільце - прекрасний приклад того, наскільки вони гарні разом. Стиль, камінь і колірна комбінація змушують нас думати, що це може бути старовинне кільце, яке було знайдено в маленькому антикварному магазинчику.

 

кільце-ланцюжок PANDORA Spirited Heart, прозоре 

 

Нам подобається дизайн цього кільця і ​​його ланцюжок, що нагадує нам про кільці дружби. Маленьке серце посередині інкрустовано у вигляді прозорого цирконію. Напис з логотипом знаходиться біля основи.

 

кільце-ланцюжок PANDORA Spirited Heart, синє 

 

кільце Spirited Heart доступно в трьох різних кольорах: прозорий, рожевий і синій. Синя версія - наша улюблена!

 

кільце-ланцюжок PANDORA Spirited Heart, рожеве 

 

Ми впевнені, що рожева версія кільця Spirited Heart буде популярна серед більш молодих шанувальників PANDORA.

Сережки PANDORA Літо 2018

Серьга-пірсинг PANDORA Shine Open Heart 

Іноді нам здається, що ми потрапили назад минуле. У минулому році у нас був еквівалент PANDORA для браслетів дружби, в цьому році повернулися чокери, і тепер у нас знову з'явилися пирсинги! Нам знову 15?

 

Серьга PANDORA Open Heart Cuff 

 

Нова сережка-пірсинг Open Heart також доступна в сріблі.

 

Серьга PANDORA Rose Open Heart Cuff 

 

PANDORA також випустили версію дані сережки в PANDORA Rose.

 

Сережки PANDORA Rose Vintage Fans Stud 

 

Сережки PANDORA Vintage Fan мають в собі стиль арт-деко як за кольором, так і за стилем. У центрі сережки знаходиться прозоре серце з цирконію.

 

Сережки PANDORA Vintage Heart Fans Stud 

 

Срібна версія Vintage Heart Fans має скоріше форму серця, ніж кола. Нам подобається, як поєднуються двоє сережок-цвяшків на одному вусі, і тому вважаємо, що обидві версії виглядали б дуже красиво разом

 

Сережки PANDORA Spiritual Feathers 

 

Ці симпатичні сережки-кільця ідеально підходять до бохо-тренду цього літа. Срібні кільця прикрашені тонким бісером, срібним пером і бірюзовим емальованим серцем, які звисають з нього.

намистаPANDORAліто2018

Чорний шкіряний чорний з підвіскою у вигляді пера PANDORA 

У минулому році шанувальники PANDORA трохи зійшли з розуму від тканинного чокера, і нам цікаво дізнатися, яка реакція буде на ці нові шкіряні чокери. Чорний шкіряний чокер має ковзаючу застібку з прозорим цирконієм на кінці. Його довжина становить 38 см.

 

Шкіряний золотий чокер PANDORA 

 

В золотий версії шкіряного чокера є рожевий цирконій на кінці ковзної срібною застібки.

 

Срібне намисто PANDORA

 

Це тонке намисто довжиною 70 см чергує в собі маленькі срібні намистини. Загальний ефект дуже хороший і буде виглядати приголомшливо з будь-яким видом підвіски. Ланцюжок має ковзаючу застібку, яка дозволяє вам відрегулювати довжину відповідно до вашим стилем.

 

намисто PANDORA Open Heart 

 

Це чудове намисто має чарівний багатошаровий вид, який виглядає ненав'язливо, але елегантно. Минуло досить багато часу з тих пір, як нам сильно западали в душу намиста PANDORA, але це виглядає дуже спокусливо.

Браслети PANDORA Літо 2018

Браслет PANDORA Sparkling Strand, багатобарвний

Браслет Sparkling Strand тепер також доступний з різнокольоровими райдужними камінням цирконію, які ідеально підходять для літніх фестивалів! Він має регульований боло-зажим для ідеальної підгонки.

 

Чорний шкіряний браслет-слайдер PANDORA

 

Нам дуже подобається цей новий браслет-слайдер, який являє собою комбінацію нового браслета-слайдера з шкіряним браслетом. Я також думаю, що це буде відмінним варіантом для всіх чоловіків-шанувальників PANDORA! #mandora

 

Шкіряний золотий браслет-слайдер PANDORA

 

Існує також золота версія нового браслета-слайдера PANDORA.

 

Подвійний шкіряний браслет-слайдер PANDORA Moments, Spicy Orange 

 

Нові яскраві подвійні шкіряні браслети - ідеальний літній аксесуар. Вони буде чудово виглядати з будь-якими вашими улюбленими Шарм або разом з іншими браслетами для більш еклектичного стилю!

 

Подвійний шкіряний браслет-слайдер PANDORA Moments, чорний

 

Нова застібка в стилі петельки на подвійному шкіряному браслеті має гравіювання у вигляді логотипі PANDORA і забезпечена блискучими каменями для додаткової деталізації.

 

Подвійний шкіряний браслет-слайдер PANDORA Moments, золотий

 

Золота версія нового подвійного шкіряного браслета - наша улюблена, і ми думаємо, вона буде виглядати приголомшливо в парі з бірюзовою пензликом!

 

Подвійний шкіряний браслет-слайдер PANDORA Moments, бірюзовий

 

Бірюзовий подвійний шкіряний браслет виглядає чудово зі срібною застібкою, а деталі шиття дуже красиво виділяються.

Шарми PANDORA Літо 2018

Шарм-підвіска PANDORA Rose Fan of Love 

Підвіска PANDORA Rose Fan of Love має дві дуги прозорих цирконію, встановлених поверх текстурованих ліній.

 

Шарм-підвіска PANDORA Fan of Love 

 

Підвіска Fan of Love - це ніжний шарм в симпатичному вінтажному стилі, яке буде виглядати дуже елегантно саме по собі на намисто.

 

Шарм PANDORA Amulet/Italian Horn Pendant, червоний

 

Літні хіпі-настрою тривають двома новими підвісками Amulet. Маленька бісерна деталь фактично сформована червоною емаллю, хоча і нагадує дрібні камінчики. Також, як і на деяких до цього, на зверху на підвісці можна помітити маленьку друк у вигляді серця.

 

Шарм PANDORA Amulet/Italian Horn Pendant, бірюзовий

 

У бірюзовою версії підвіски Amulet присутній бірюзова емаль.

 

підвіска-шарм PANDORA Spiritual Feather 

 

Цей красивий шарм Spiritual Feather буде виглядати чарівно на нових шкіряних браслетах PANDORA з пензликом або двома!

 

Шарм PANDORA Shine Fan of Love

 

Нам подобається поєднання прекрасного 18-каратного золотого покриття PANDORA Shine з вінтажним стилем Fan of Love.

 

Шарм PANDORA Fan of Love 

 

Ми безумовно спіймали хвилю PANDORA Shine, оскільки срібна версія Fan of Love Charm не запав нам в душу.

 

Шарм PANDORA Radiant Hearts 

 

Красиві веселки з весняної колекції також потрапили і в літню колекцію! Тут вашій увазі пропонується різнобарвна версія шарму Radiant Hearts з прозорим кубічним цирконієвим каменем в його центрі.

 

Шарм PANDORA Shape of Love, блакитний

 

Пам'ятайте, ми ще в січні говорили, що з'являться різнобарвні версії шарму Shape of Love? Ми мали рацію! Нам дуже подобається стиль блакитний версії кристала.

 

Шарм PANDORA Shape of Love, помаранчевий 

 

Хоча ми і вважаємо за краще голубу версію, помаранчевий шарм Shape of Love виглядало б дійсно забавно в поєднанні з яскравим бірюзовим кольором.

 

Перламутровий різнокольоровий шарм PANDORA Mosaic

 

Нам дуже сподобався мозаїчний шарм PANDORA Essence Compassion, але нам більше до душі цей мозаїчний дизайн Moments! Він річний і свіжий, але не занадто нав'язливий. І він однозначно потрапить в наш список бажань на це літо!

 

Шарм PANDORA Stay Cool 

 

Ми дійсно сподівалися, що шарм в стилі емоджі вже канули в Лету, але, на жаль, один з них все-таки потрапив в літню колекцію! Шарм Stay Cool має чорну і фіолетову емаль і цирконієві деталі.

 

Шарм PANDORA Drink To Go 

 

Химерний шарм Drink To Go - справжній маст-хев для любителів кави! Цей стаканчик на винос має логотип PANDORA на і під рожевим емалевим серцем. На зворотному боці є напис «Take a break»(Англ. -« Візьміть перерву »). Нам подобається, що PANDORA вивчає нові теми для Шарм і з нетерпінням чекаємо, що буде випущено в майбутніх колекціях.

 

Шарм PANDORA Delicious Popcorn 

 

Відро попкорну заповнене «попкорном» з білого перлів і прикрашено рожевої і чорною емаллю. Також помітний логотип PANDORA на одній стороні «коробки». Хоча це досить забавна ідея, попкорн на цій намистині нагадує нам мильні бульбашки!

 

Шарм PANDORA Love

 

Відповідно до хіпі і богемної модною тенденцією 60-х років у нас є забавний шарм, заснований на поп-арт «LOVE» американського художника Роберта Індіани. Замість букви «o» можна помітити серце і різнокольорові кубічні цирконії, а кристали виділяють дизайн. Цей шарм настільки забавний, що він потрапив до нашого списку бажань!

 

Шарм PANDORA Playing Cards 

 

Шарм Playing Cards включає в себе червоні емалеві деталі на літаючої колоді карт з королівським флаш зверху.

 

підвіска PANDORA Compass Rose 

 

Незвичайний шарм Compass Rose має симпатичний мерехтливий срібний емалевий диск і багато прикрашений дизайн компаса з яскраво-синім кристалом в центрі. На реверсі шарму - мила напис «Follow your dreams»(Англ. -« Йди за своїми мріями »), а на кільці - крихітний штамп у вигляді серця. Шарм Compass Rose виглядав би круто на одному з нових шкіряних браслетів PANDORA, і це було б чудовим подарунком для кого-то, хто збирається відправитися в подорож або почати новий етап свого життя.

 

Шарм-підвіска PANDORA New York Hightlights 

 

Продовжуючи тему подорожі, PANDORA підготувала добірку нових Шарм, присвячених містам. Ми припускаємо, що в майбутньому буде випущено більше міст. Підвіска New York Highlights включає в себе яблуко, статую Свободи і жовте таксі.

 

Шарм-підвіска PANDORA San Francisco Hightlights 

 

В San Francisco Hightlights є невеликий тег з написом «Сан-Франциско», міні-міст Золоті ворота і невелика червона емалева візок (спасибі за допомогу, яку ми отримали, щоб визначити це!).

 

Шарм-підвіска PANDORA Love Puerto Rico 

 

Звичайна жаба Coquí, національна тварина-символ Пуерто-Ріко, буде чудовим сувеніром з цього чудового острова. Задня пластина прикрашена квітами Пуерто-Ріко: синім, червоним і білим.

 

Шарм PANDORA Colour/Ferris Wheel 

 

Складається таке враження, що дизайнери PANDORA насолоджувалися створенням цікавих мотивів для колекції літа-2018. Шарм Colour Wheel дійсно забавний і буде виглядати симпатично на тематичному браслеті Disney. Кожна з візків на колесі має інший кольоровий кристал або цирконій, а напис «PANDORA»Оточує центр шарму.

 

PANDORA Spiritual Dreamcatcher 

 

Квітковий округлий дизайн має в собі невелику серце в центрі і три тонких звисаючих донизу срібних пера. Зверху на шарм викарбувано напис «Follow your dreams» (англ. - «Йди за твоєю мрією»). Spiritual Dreamcatcher буде виглядати чарівно на нових шкіряних браслетах-слайдерах PANDORA.

 

Шарм-підвіска PANDORA Anchor of Love 

 

У симпатичного шарму морської тематики є невеликий диск з написом «Anchor yourself to someone special» (англ. - «Зв'яжи себе з кимось особливим») і міні-якір з двома червоними емалевими сердечками.

 

Шарм-підвіска PANDORA Be Free 

 

Цей милий маленький шарм у вигляді скейтборду має текстуровану дошку з прозорими кубічними цирконіями, розташованими по краю і в центрі коліс. Під дошкою - весела гравюра «Be free» (англ. - «Будь вільної»). Сама ж підвіска має новий стиль, особливість якого полягає в легкій довгастого і міні-штампі в вигляді серця.

 

Шарм PANDORA Burger & Fries Pendant 

 

оскільки Burger and Fries - класичне комбо, цей шарм був покликаний символізувати дружбу. У верхній частині підвіски є напис «Best Friends» (англ. - «Кращі друзі»), а їжа прикрашена червоною, помаранчевої і жовтою емаллю і заповненням кубічних каменів цирконію.

 

Шарм PANDORA Symbol of Peace 

 

Слідуючи за стилем поп-арту шарму Love, У нас є шарм Peace з 3D зображенням знака світу. Бісерна окантовка шарму створює цікаву текстуру. Мініатюрні штамповані серця прикрашають край даного шарму.

 

кліпса PANDORA Pavé Open My Heart, різнобарвна 

 

Райдужна різнобарвна кліпса Open My Heart буде виглядати симпатично в парі з новим шармом Love.

 

кліпса PANDORA Arcs of Love, сині кристали 

 

кліпса Arcs of Love включає в себе силіконову основу всередині, що робить її ідеальною для використання на гладкому або шкіряному браслеті. Нам дуже подобається ця нова версія з синіми кристалами і хотілося б побачити дане прикраса в реальному житті, щоб краще визначити його колір.

 

Шарм PANDORA Tassel, чорний

 

Пензлика - це аксесуар 2018 року, а PANDORA впоралися зі своїм завданням на всі 100%, завдяки цим яскравим і кумедним Шарм Tassel! Якщо ви в сумніві, просто додайте цю пензлик!

 

Шарм PANDORA Tassel, рожевий

 

 

Шарм PANDORA Tassel, бірюзовий

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шарм PANDORA Tassel, помаранчевий

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Коментарі
весь список новин
Наверх