• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новости и статьи интернет-магазина Silvers

❤ Колекція Пандора День святого Валентина 2018 - Анонс.

У сьогоднішньому пості мова піде про завершальній тижня оновленого огляду майбутньої Колекції Pandora до дня Святого Валентина 2018.

Раніше ми вже публікували деякі огляди на цю тему, однак цей пост пропонує вам більш широке ознайомлення з очікуваними ювелірними прикрасами.

 

Традиційний рожевий, енергійність червоного і трохи безглузді мотиви прикрас у вигляді губ роблять цей випуск Pandora до дня Святого Валентина одночасно класичним, і в той же час трохи йде в бік від традицій.

Ми поки не знаємо точної дати офіційного випуску Колекції, але грунтуючись на досвіді попередніх років можемо припустити, що це станеться 11 січня. Якщо випуск буде призначений на інший день ми оновимо інформацію, як тільки дізнаємося. Також ми включили прайс для Північної Америки. Так як нам були надані тільки ціни в канадських доларах, ми зробили перерахунок цін в доларах США.

 

А щоб дізнатися, що нас чекає в новій Колекції продовжуйте читати далі!

І так, по-перше, з'явилися два нових браслета: регульований Бенгл «Спалах любові» і «Обіцянка на замку» пропонує новий стиль завитка на вже існуючому безрізьбовим шарм-браслеті з рожевим цирконієм (CZ). Нам подобається ця ідея, але підтримуючи універсальність ми б вважали за краще прості срібні деталі або прозорий цирконій (CZ). Було б цікаво дізнатися чи впливає засувка підвісного замочка на розмір, а також займає вона стільки ж місця скільки і звичайна застібка?

«Обіцянка на замку» 

«Спалах любові»

Далі- Шарми! Ця лінія варіюється в досить багатьох стилях - від витончених декоративних прикрас таких як намистина «Два серця» або кулон «Ключ до мого серця», до більш строкатим і насиченим композиціям таким як «Спалах любові».

 

З усієї серії нашим фаворитом є шарм «Образ любові» - гарний гранований дизайн з дуже багатими квітами (хоча поки складно сказати як він буде виглядати вживу - більш червоним або рожевим).

«Два серця» (срібло і CZ (кубічний цирконій))

«Два серця» (двоколірні)

«Образ любові»

"Я тебе люблю"

«Ключ до мого серця»

«Спалах любові» (кліпса)

«Спалах любові»

«Бесіда про любов»

«Два серця» (бус)

"Дерево кохання"

«Блиск поцілунку»

«Обіцянка на замку»

«Сплеск любові»

«Поцілунки всюди»

«Сплеск любові» (кліпса)

 

«Цілуй ще»

 

 Також є відповідний Essence варіант «Образа Любові», який уособлює цінність (як ви вже здогадалися) ЛЮБОВІ.  Вироби Pandora Rose наші улюблені з цього набору. Поєднання червоного цирконію з рожевим металом виглядає неймовірно красивим. Особливо добре це виглядає на намистині-спейсерами і кільці, звичайно нам подобається і шарм-кулон, але це може здатися трохи громіздким на браслеті. Що ж, ми повинні це побачити!

«Любов» (Essence - Сутність)

"Я тебе люблю"

«Петіт Любовний поцілунок»

«Два серця» (бус-спейсер)

 

«Два серця» (кільце)

 

 

Далі в Колекції представлені ланцюжка, медальйони і Петіт! Pandora з'єднує популярний мотив прикраси серця з ключиком в двох нових моделях медальйонів. В результаті вийшло відмінно! Нехитрі срібні Петіт також виглядають дуже мило.

"Я тебе люблю"

"Дерево кохання"

«Обіцянка на замку»

«Медальйон Ключик до серця»

«Петіт» (ціна індивідуальна)

«Великий медальйон Ключик до серця»

 

 І нарешті, кільця і ​​сережки! Кільце «Ти і я» вигравірувано з нижньої частини каменю, тому нам важко сказати чи є гравіювання всередині самого каменю або все ж немає.

Сережки, застелене рожевим камінням (розташовані внизу зліва) не були представлені в каталозі для Північної Америки, з яким ми ознайомилися, але можливо вони доступні ексклюзивно для інших регіонів.

«Два серця» (кільце)

"Ти і я"

«Замок любові» (кільце)

«Два серця» (сережки)

«Чиста любов» (довгі сережки)

«Замочки кохання» (сережки)

 

Також за традицією до Дня Святого Валентина будуть запропоновані подарункові набори, але про них ми розповімо окремо в наступних постах.


Комментарии
Наверх