• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Значення кільця на середньому пальці руки.

 

кільце - це не просте ювелірну прикрасу, а символ і талісман, який в залежності від пальця, на якому носиться, здатний підсилити певні риси характеру, змінити долю людини і думка оточуючих про нього.

Чому варто носити кільця на середньому пальці?

можно ли носить кольцо на среднем пальце

Середній - найдовший палець, на якому ювелірні прикраси виглядають чудово. До носіння вироби в цьому місці можна звикнути швидше за все.

У стародавні часи на середньому пальці лівої руки носили фамільні персні і печатки, які підкреслювали зв'язок з родом і предками, захищали власника від негативної енергії, неприємностей і спокус, залучаючи в його життя удачу, успіх і благополуччя.

Що означає кільце на середньому пальці?

Відповідно до китайської філософією Інь і Ян, будь-яке кільце на середній палець слід надягати для того, щоб відрізняти добро від зла. Китайські мудреці наполягали на тому, що воно розвиває інтуїцію, допомагає знайти гармонію в житті, спокій і рівновагу, тобто досягти життєвого балансу, до якого прагнуть всі люди без винятку.

Обручка на середньому пальці в багатьох країнах світу носять або вдови або вдівці, або ті, у кого обручка спадає з безіменного пальця.

Якщо чоловік носить печатку на цьому пальці на правій руці, це самозакоханий егоїст, який висуває підвищені вимоги до родичів і оточуючим. Він весь час прагне керувати людьми.

Жінка - самовпевнена і волелюбна. Вона любить спілкування і галасливі компанії, вміє контролювати свої емоції. Чим більше виріб і камінь, тим вона відчуває себе більш жіночною і спокусливою з такою прикрасою. Щоб не привертати до себе уваги, і жінкам, і чоловікам варто носити його на лівій руці.

На думку психологів, ті, хто носить кільце на середньому пальці, підвищують самооцінку і впевненість в собі. Тим, хто соромиться, боїться спілкуватися з незнайомими людьми, бути в центрі уваги, виступати перед аудиторією, висловлювати свою думку, варто носити кільце на середньому пальці правої руки. Це дуже сміливий вибір, завдяки якому людини помітять ще до того, як він заговорить. Згодом це допомагає прийняти себе і полюбити таким, як є, з усіма дивацтвами і недоліками зовнішності і характеру.

Що означає носіння кільця з різних матеріалів на середньому пальці?

кольцо на среднем пальце

Астрологи вважають, що кільця на середньому пальці обох рук свідчать про те, що людина впевнена, що все в його житті вже вирішене. Він - фаталіст. Це палець Сатурна, що відповідає за справедливість, відповідальність. Прикраса на ньому допомагає приймати мудрі рішення, долати труднощі, не допускати помилок, розкрити свій талант і потенціал. Нерідкі випадки, коли воно приваблювало в життя людей нові можливості - роботу, кар'єрне зростання, грошовий виграш, подорож і навіть справжню любов.

Це пов'язано з тим, що Сатурн воліє прихильними до тих, хто носить на середньому пальці вироби холодного відтінку - з білого золота, платини або срібла, яке буде захищати від заздрості і пристріту.

Золото, особливо червоне, також володіє величезною енергетикою, воно привертає зміни в життя власника, сприяє появі нових прагнень і стимулює до дії. При надяганні золотого кільця на середній палець активізується потужний енергетичний потік. Щоб його ще посилити, слід надіти прикраса на праву руку.

Єдиний виняток - табу на прикраси чорного кольору і зі вставками з чорних каменів. Вважається, що вони викликають депресію, втому і розчарування. Щоб цього уникнути, краще віддавати перевагу виробам з камінням нейтральних кольорів за знаком Зодіаку:

  • світло-зелений смарагд приносить в життя справжню любов і матеріальні блага, допомагає досягти емоційної стабільності, врівноважує внутрішні і зовнішні конфлікти і усуває ірраціональні страхи, дає внутрішню силу і підтримують розумову роботу. Смарагди також залучають матеріальні блага.

  • рожево-фіолетовий аметист допомагає призначення, зустріти долю, гармонізувати партнерські відносини, дає життєву мудрість. Він відмінний талісман для художників і людей, які творять;

  • ніжний опал приносить удачу і заспокоює власника;

  • рожево-червоний рубін дозволяє використовувати всю глибину почуттів, надає сміливість, хоробрість і почуття власної гідності;

  • ніжно-блакитний сапфір очищає розум, усуває хаос і помилки, сприяє адаптації до нових умов, стимулює інтерес до життя, уповільнює процес старіння. Він відомий своїм благотворним впливом на травну систему, заспокоює безсоння.

Але оскільки кільце на середньому пальці, перешкоджає руху інших, з практичної точки зору рекомендується носити прості і максимально плоскі вироби. Масивні прикраси будуть виглядати занадто зухвало і в деяких випадках їх носіння викличе дискомфорт.

Ознайомтеся з асортиментом каталогу інтернет-магазину Silvers і замовте кільця, які вам подобаються по дизайну і розміру.


Коментарі
весь список новин
Наверх