Ювелірні прикраси в офісі: 3 головні правила
Два основні питання, які ставить собі практично кожна жінка, яка працює в офісі, в будні дні вранці:
-
що вдягнути?
-
які прикраси носити з одягом?
Це непроста тема, адже офісні прикраси, які найчастіше одягають на роботу, повинні вписуватися в жорсткі рамки корпоративного дрес-коду. Про те, як їх вибрати, ми розповімо у цій статті.
Чи можна носити прикраси в офіс?
У середньому офісна мода змінюється кожні 10 років. Минули часи, коли єдино прийнятною комбінацією речей були чорні і білі. А будь-які доповнення до них вважалися недоцільними або чітко визначеними. Мода на ювелірні прикраси для сучасного офісу більш демократична та різноманітна. У ній допустимі яскраві та пастельні тони у різних поєднаннях. Ці зміни торкнулися аксесуарів, зачісок і прикрас.
Стилісти наполягають на тому, що дрес-код офісних прикрас залежить від виду, місця роботи та посади співробітника. У багатьох банках діє сувора заборона на носіння коштовностей. Те саме стосується і більшості міжнародних корпорацій, де прийнято обмежуватися найдрібнішими елементами, такими як:
-
ланцюжок без кулона,
-
годинник,
-
сережки-гвоздики.
Хорошим тоном вважається непомітна біжутерія. Завдяки цьому зовнішній вигляд співробітників не відволікатиме їх від роботи. Однак у компаніях із творчої сфери – художніх галереях і креативних агенціях допускається різноманітність у цьому плані. Там не стоїть питання "чи можна носити чокер в офіс?", тому що чим помітніший аксесуар, тим стильнішим і крутішим він вважається, допомагає виразити індивідуальність та нестандартність мислення власника.
Як вибрати прикраси для офісу
Існують 3 головні правила, що визначають, якими мають бути прикраси для ділових жінок і офісних службовців.
Перше правило - жінка повинна носити на робочому місці не більше трьох прикрас, включаючи обручку. Популярні ненав'язливі поєднання коштовностей базуються на трьох точках: обличчя, декольте, руки. Найпростіший приклад такого комплекту: сережки+брошка+браслет. На урочистих зустрічах та заходах допустимо четвертий аксесуар, такий як ланцюжок, але лише за умови гармонійного поєднання всіх елементів.
Друге правило стосується допустимих видів прикрас:
-
сережки, довжина яких не перевищує 2,5 см. Буде ідеально, якщо вони не видають звуків під час руху голови та ходьби, тому дзвіночки не підходять;
-
намиста, форма яких залежить від декольте. Сам виріз має бути невеликим, а прикраси не повинні впадати у вічі. Слід віддавати перевагу простим ланцюжкам з дрібним переплетінням;
-
каблучки повинні бути простими і витонченими, а браслети - тонкими і однорядними, прикрашені перлами або натуральним камінням.
Третє правило – обмеження. Заборонені блискучі, мерехтливі аксесуари й ті, що світяться в темряві. У кожній із зазначених зон не допускаються релігійні знаки та інші символи, що свідчать про особисті симпатії людини, її політичні та релігійні переконання. Краще зберегти їх для зустрічі з людьми, які їх поділяють, а не виставляти напоказ на робочому місці. Не рекомендується носити підвіски-обереги, талісмани, кулони з тваринами та знаками зодіаку.
Ідеальний образ жінки в офісі – це коли на неї звертають увагу, але не помічають деталей. Вибирайте з каталогу інтернет-магазину Silvers прості та елегантні прикраси, які зроблять ваш образ витонченим та водночас серйозним та представницьким, та замовляйте їх із доставкою по Україні.