• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Догляд за біжутерією

Матеріал, з якого виготовляють біжутерію, схильний до зносу, потемніння, окислення і утворення подряпин. Читайте і застосовуйте наші поради по догляду за біжутерією - і ваші ювелірні аксесуари збережуть блиск і гарний зовнішній вигляд протягом багатьох років.

Як доглядати за ювелірної біжутерією

уход за бижутерией

Прикраси з будь-якого сплаву псуються в результаті контакту з хімічними речовинами, використовуваними в домашньому господарстві. Тому рекомендується знімати їх перед роботою по дому, а також перед купанням у ванні, басейні або на пляжі. Особливо уникайте контакту з водою виробів з кристалами Сваровські, марказіта, циркону, дерев'яними, шкіряними і текстильними елементами (ремінцями і шнурами).

Намокання прикрас може привести до випадання каменів і пошкодження / знебарвлення елементів, які не підлягають ремонту і відновленню.

Уникайте прямого контакту ювелірних виробів і біжутерії з косметикою. Він небезпечний для мінералів натурального походження, таких як:

  • Бурштин,

  • корал,

  • перли,

  • смарагд.

Хімічні речовини, що містяться в косметиці, - лаку для волосся, парфуми, лосьйони, - може призвести до вицвітання і прибрати блиск з поверхні металу і каменю. Косметику завжди слід використовувати перед одяганням прикрас.

Декоративне каміння - як натуральні, так і синтетичні - це досить ламкі і схильні до випадання, тріщинах і сколів в результаті удару.

Прикраси зі вставками з каменів і шкіри завжди треба знімати перед сном, роботою по будинку, заняттями спортом і іншими діями, які можуть привести до їх пошкодження.

щоб біжутерія залишалася в первісному вигляді якомога довше, особливо матові вироби або з покриттями (позолочені, родованим, патиновані), слід уникати ситуацій, які викликають механічне стирання поверхні.

ланцюги і ювелірні нитки сильно чутливі до перегинів, тому їх завжди необхідно знімати перед сном. Вони не повинні бути зігнуті або згорнуті занадто туго, так як це може привести до розривів. Всі тонкі і делікатні ланцюжка потрібно зберігати окремо від інших прикрас так, щоб вони не заплуталися і не зламалися.

уход за бижутерией

Кожне ювелірний виріб слід покласти в стрінговий мішечок, який попередить його пошкодження.

Найкраще, якщо кожен елемент знаходиться в скриньці, в окремому відсіку, обтягнутий м'якою тканиною, яка захищає ювелірні вироби від подряпин.

Для чищення і полірування біжутерії рекомендуємо використовувати серветки для ювелірних виробів, насичені засобом, яке відмінно видаляє наліт і полірує поверхню. Це самий зручний, швидкий і легкий спосіб, що забезпечує догляд за біжутерією, виготовленої з медичного золота, ювелірного і біжутерного сплаву металів. Також прикраси можна занурювати на кілька секунд в теплий мильний розчин. Після цього їх потрібно ретельно вимити під струменем води.

Як доглядати за біжутерією під золото

Чим вище показник недорогоцінних металів в сплаві, тим більше вони схильні до окислення і потемніння поверхні.

Вироби, виготовлені із зразків золота низької проби (333 і 375 - 8 і 9 карат), найбільш схильні до процесу окислення через низький вміст золота в сплаві. Процес окислення прискорює контакт з хлором, сіркою, що міститься в цілющій воді або теплих джерелах, солоною водою і деякими медичними препаратами. Він відбувається швидше, якщо аксесуари постійно піддаються впливу світла, вологи та повітря. Це можна уповільнити, зберігаючи невикористані прикраси в футлярах, коробках або в щільно закритій упаковці.

Ювелірні елементи зі шкіри та текстильних матеріалів (ремінці і шнури) схильні до зносу, можуть з часом стиратися, розтягуватися і знебарвлюватися.

Особливої ​​дбайливого ставлення до себе вимагають вироби з дорогоцінних металів з ажурними елементами. Вони деформуються і руйнуються в результаті тиску, стискання або удару.

В цьому випадку догляд за такими ювелірними прикрасами повинен здійснюватися за допомогою спеціальних засобів, які можна придбати в ювелірних магазинах. Завжди потрібно читати інструкцію, де вказані види виробів і метали, для чищення яких цей препарат призначений, і правильний спосіб його застосування.

Особливу обережність слід дотримуватися при очищенні кілець, сережок і підвісок з камінням, шкіряними, дерев'яними або текстильними елементами і покриттями (родій, позолота, гальваніка). З приводу догляду за такими прикрасами найкраще звернутися за консультацією в ювелірну майстерню.

Небажано чистити біжутерію з медичного сплаву зубною пастою або содою, так як вона може зняти верхнє покриття і викликати потускнение або постійна зміна кольору поверхні.

Тепер ви знаєте, як правильно доглядати за біжутерією, зберегти її в первісному вигляді і продовжити термін її носіння. Завдяки цим рекомендаціям зможете дозволити купити собі в інтернет-магазині Silvers більше недорогих аксесуарів, які завжди будуть виглядати, ніби тільки придбані.


Коментарі
весь список новин
Наверх