• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Колекція Пандора Essence Весна 2018 - Анонс.

Цей тиждень ми почнемо з ще одного огляду нової колекції Пандора Essence Весна 2018. Ця колекція вийшла невелика, і більшість прикрас це Pandora Rose (рожеве золото).

 

Традиційно, кожен шарм Essence має якесь значення - «любов», «надія», «віра» і т.д. Проте, ця колекція відходить від цього тренда. Замість специфічних значень, на цих Шармах є фрази і навіть цілі цитати.

Ця колекція запланована на 12 квітня 2018 року.

Колекція Пандора Essence Весна 2018 - Анонс

У колекції будуть тільки три срібних прикраси. Перший, це відкритий бангл браслет Пандора Essence - з одного боку він буде цілісний срібний, а з іншого боку буде камінь цирконій і логотип.

 

Далі, у нас є срібнекольє-чокер

 

Це єдиний срібний шарм. Він буде у вигляді серця з написом «Followyour Heart» (Йди за своїм серцем). Дуже симпатичний і нейтральний шарм, який впишеться як зі старими Шарм Essence, так і з новими.


І тепер, переходимо до прикрасам Rose. цет роздільник Rose також має напис з двох сторін«Follow your Heart» (Йди за своїм серцем).

  

Шарм«Узв любові"дуже нагадує «Плетіння природи » з колекції Осінь 2016 і з двох сторін є гравіювання «Bonds of Love »(Узи любові).

  

Ця проста намистина продовжує популярний мотив Пандори з гілками дерев, які в'ються навколо шарму. слоган цього шарму -«Love makes a family»(Любов створює сім'ю).

  

підвіска «Надія» виглядає більш традиційно колекції Essence.

 

Дуже сподобалася ця підвіска у вигляді серця, яка означає «Appreciation» (Вдячність).

 

І нарешті, у нас є кольє Rose EssenceКоментарі
весь список новин
Наверх