• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Колекція 'Пандора День Матері 2018' Анонс.

Сьогоднішній день приносить наступне в нашій серії превью прикрас Pandora на весну-літо 2018, з повним оглядом колекції Pandora День Матері 2018! Як ви і могли очікувати, вони пропонують нам дизайни материнської тематики, але, тим не менше, більшість нових прикрас має більш оригінальні деталі та елементи, на відміну від тих, що ми бачили попередні кілька років. З великим вибором метеликів, повітряних куль і маленьких тварин, кількість прикрас у вигляді сердечок, а також звичайних намистин значно зменшилася.

Колекція вийде 12 квітня, тому до цього моменту дані прикраси не будуть доступні в продажу по всьому світу. Цей пост охоплює огляд всіх шармових виробів - браслетів, Шарм, мініатюрних версій намистин і медальйонів. А в наступних постах ми розповімо вам про інших прикрасах! На початку цього місяця Великобританія вже отримала частину колекції до Дня матері, Оскільки вони відзначають це свято раніше, ніж більшість інших країн. Інша частина даної колекції вийде в продаж у квітні, і вони будуть позначені як частина II весняної колекції 2018 року.

Читайте далі для повного превью!

прев'ю колекції Pandora Mother's Day 2018

Почнемо з браслетів - до вашої уваги пропонуються три нових дизайну браслетів-Бангл, що виходять на День матері! Flourishing Hearts має на собі вигравірувану напис «Love Makes a Family» (англ. - «Любов створює сім'ю»). застібка браслета Sparkling Floating Locket також відіграє роль медальйона - ви можете вибрати мініатюрні намистини для нього, що є досить витонченої концепцією.

Проте, наш улюблений з цих трьох - верхній браслет - він має гарний «мереживний» дизайн, виконаний з срібла. Ми не знайшли його ні в британському, ні в інших каталогах, крім французького, який з'явився в мережі минулого тижня. Нам доведеться почекати, щоб однозначно дізнатися, де він буде доступний.

Переходячи до Шарм, у нас для вас є дуже хороший набір, що виходить в квітні - ми заінтриговані тим, як Brilliant Bow буде виглядати на браслеті!

Нам подобається підвіска Flourishing Hearts, А кліпси Shiny Bow також дуже красиві. Завжди здорово бачити нові конструкції захисних ланцюжків, хоча насправді отвори їх дужок не виглядають досить товстими для того, щоб надіти їх на традиційні браслети Moments.

Далі у нас є шарм, безпосередньо пов'язані з Днем матері. Є пара традиційних сердечок і намистин, але ми вважаємо, що Pandora відмінно впоралися з темою «День матері», вийшовши за рамки банального. Шарми Elephant & Balloon абсолютно чудові, а також це відмінний спосіб вшанувати появу на світ нового члена сім'ї, в той час як підвіски з птахами і будинком не більше, ніж просто милі.

Наш останній колаж містить серію Шарм, присвячених особливим подіям і етапам в житті! Є весільні шарм - один для подружки нареченої, і веселіший - для нареченої і нареченого, в той час як Bouquet і Cake Slice можуть бути використані не тільки для весілля, а й для інших подій. Нашим улюбленцем є шарм у вигляді тортика, хоча на ньому і написано «Congrats» (англ. - «привітання»), що обмежує його універсальність!

Є кілька додаткових намистин, які не фігурують в американському каталозі - це, ймовірно, означає, що вони будуть: a) ексклюзивними версіями, б) частиною спеціального подарункового набору «День матері», або в), що вони не вийдуть в Північній Америці взагалі .

підвіска Birds дуже схожа на підвіску Mother & Baby, але, можливо, більш романтична.

підвіска I Love My Mum дуже схожа на емальований шарм, вказаний вище, але на цей раз у формі підвіски. Ми думаємо, що він виглядає чудово, але вважали за краще б його без додаткових каменів на дужці.

підвіска Lotus - наша улюблена з цієї серії.

Рухаючись далі, у нас є набір нових мініатюрних версій намистин для медальйонів. Це Шарм-букви.

 

В добавок до лінійки медальйонів додається версія Sparkling підвіски-шарму. Його виробниче зображення не показує разом з мініатюрними намистинами внтурі, на відміну від попередніх версій медальйонів.


Коментарі
весь список новин
Наверх