Знижка на усі срібні прикраси -20% Купон "2214" Акція діє до 18.06.24
×
  • Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

У чому різниця між морським і річковим перлами.

Елегантні, ніжні, аристократичні. Всі ці визначення підходять для опису перлинних виробів. Вони здавна шанувалися жінками і вважалися кращою прикрасою. Це не випадково. Адже чудовий колір, надзвичайне сяйво, вишукана форма намистин притягують погляди людей в усі часи та епохи.

кожна любителька перлинних виробів знає, що цей камінь утворюється в молюсків - морському або річковому. Саме тому розрізняють морський і річковий перли. Але чи існує якісна різниця між цими камінчиками або ж це всього лише маркетинговий хід? Спочатку, здається, що різниці немає. Однак якщо придивитися до ціни на бирці, то відразу стає очевидним, що вона є. Морський перли завжди відрізнявся високою вартістю і ніколи не був дешевше річкового.

Щоб упевнитися в його справжності і вміти відрізнити річкові перли від морського, рекомендуємо звернути увагу на важливі правила. Скориставшись ними, ви завжди будете впевнені в своєму виборі, і ні один шахрай не зможе вас обдурити.

блиск перлів

З першого погляду можна помітити, що морські перли має більш перламутровий блиск, ніж річковий. Причина цього - солона морська вода, яка немов шліфує поверхню намистини в процесі росту. Вода в річці не володіє подібними властивостями, тому і річкові перли практично матовий і виглядає простіше.

чарівний перламутр перлин з моря вимагає максимально дбайливого звернення, так як він може втратити своє мерехтіння при частій шкарпетці. Прісноводні намистини в цьому відношенні не надто вибагливі і можуть довгі роки залишатися в первісному вигляді.

колір намистин

Недосвідченій людині може здатися, що всі види перлів мають ніжний вершковий колір. Однак це не завжди є правильним.

Професіонали і справжні естети з упевненістю можуть сказати, що білий морський перли здивує ідеально рівною білизною. А ось білий річковий камінь часто покритий сірими або жовтуватими плямами.

Прісноводні намистинки мають відтінки від рожевого до фіолетового кольору, а морські - мають набагато більше різноманітною палітрою, його кольору яскравіше і багатше.форма перлини

Різне місце проживання намистин, обумовлює їх відмінність за формою.

Нерівні намистинки з неправильною формою - це річкові перли. Серед них знайти красивий і рівний дуже складно.

Перлини, вирощені в море, теж не мають ідеально рівною форми. Однак, виглядають вони більш привабливо і витончено.

вартість

Як ми вже говорили в початку статті, морські перли набагато дорожче річкового. Розберемося в чому ж причина.

По-перше, терміни вирощування морських намистин набагато довший, ніж річкових. Так як морське середовище набагато дорожче обходиться і в одному молюсків можна виростити не більш трьох намистин. У свою чергу, річкові устриці здатні виростити близько десяти каменів.

По-друге, зовнішній вигляд морських намистин рівніший, білий, блискучий і аристократичний.

У світі цікавого

1. Перли є єдиним дорогоцінним каменем, який не вимагає обробки.

2. З грецької мови ім'я Маргарита перекладається як перли. Люди вважали, що ці намистинки зміцнюють шлюб і захищають сім'ю від розбіжностей.

3. Зустріти намистини, які зрослися, доводиться досить рідко. Однак, перлина «Великий Південний Хрест »потрясла весь світ. адже, дослідники розкрили устрицю, помітили, що в ній зрослося дев'ять перлин в формі хреста.

4. Знаменита Коко Шанель говорила, що «перли завжди правий». Цим самим зробила намистинки перлів найбільш універсальним і класичним аксесуаром на багато десятиліть.


Вибирайте якісні перли, і нехай він радує вас довгі роки!


Коментарі
весь список новин
Наверх