• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Огляд: Колекція Пандора День Матері 2018. HQ-зображення і реальні фото.

Залишилося трохи більше тижня до запуску колекції Pandora до Дня матері 2018 з усього світу, і як зазвичай, сьогодні ми хочемо порадувати вас красивими зображеннями і деякими реальними знімками нових Шарм і браслетів! Цей реліз був прийнятий колекціонерами досить позитивно, пропонуючи кілька симпатичних бантиків і Шарм, присвячених роковинам і ювілеїв.


 

Колекція повинна вийти в продаж 12 квітня. Великобританія вже отримала частину даної колекції ще в лютому, так як там це свято відзначають дещо раніше. Решта Шарми будуть випущені в рамках другої частини весняної колекції.

Цей пост охоплює всі шарм і браслети, що виходять в рамках цієї колекції. Якщо вас цікавлять інші прикраси, будь ласка, перегляньте наш попередній пост!

Колекція Pandora Mother's Day 2018

Браслет-бангл Flourishing Hearts має прекрасний дизайн, і випускається обмеженою кількістю. Його особливістю є те, що замок у вигляді серця при необхідності може бути знятий. Єдиний недолік для нас - це загальний «сімейний» посил, хоча в цілому дизайн настільки прекрасний! Як виявилося, у Великобританії цей браслет був дуже швидко проданий майже всюди, що і виправдало його обмежений випуск.

браслет Sparkling Floating Heart - це ще один новий дизайн браслетів з замочками в цьому році, родзинка якого полягає в тому, що застібка також є і кулоном! Нам дуже подобається така ідея, так як це дає нові можливості для особистого дизайну і кастомізації. Pandora пропонують такий великий вибір маленьких версій намистин, що ваш браслет може воістину чудово поєднуватися з будь-яким з тематичних дизайнів: будь то Різдво, літо або День Святого Валентина.

Наступний браслет-бангл - це приголомшливе прикраса лімітованої серії! По всьому світу він носить назву Patterns of Love, А в Британії - Celebration. Вас може порадувати факт того, що на ньому немає ніяких гравіювань.

Plentiful Hearts є єдиним новим дизайном намистин з муранського скла, але при цьому виглядає все одно цікаво. Нам би хотілося побачити реальні фото цієї прикраси.

ланцюжок безпеки Bright Heartsвідмінно буде смотрется на фіолетовому браслеті! Дуже подобається, як різні камені контрастують між собою.

Емалеві повітряні кулі залучили досить багато уваги з цієї колекції - вони трохи відрізняються від загального стилю Pandora, І здається, що вони отримали досить суперечливі відгуки серед колекціонерів. Особисто ми вважаємо їх досить милими!Mouse & Balloon


Контраст яскравого срібла і перламутровою емалі чудово виглядає на реальних зображеннях:

Проте, нашими фаворитами є Шарми Elephant & Balloon. В рожевому і блакитному кольорах, вони є прекрасними варіантами для святкування появи на світ нового члена сім'ї, хоча можуть бути привабливими і самі по собі. А срібні слоники дуже красиво деталізовані!

Рожева версія має трохи блакитний інкрустації в ній (в блакитний версії присутній виключно прозора).

Balloon & Teddy, Останній із серії Шарм з тваринами, може послужити прекрасним доповненням до бусинці Perfect Pals, яка вийшла в рамках цієї весняної колекції.

Shiny Bow - ще один з наших фаворитів цієї колекції. Кліпса відмінно виглядатиме на браслеті Disney

Brilliant Bow, Новий шарм від Pandora, Набагато більше звичайної намистини і має більш об'ємну форму.

Хоча ціна даного прикраси досить велика, виробничі рекламні зображення дають нам чітко зрозуміти, наскільки воно більше стандартних намистин Pandora. Цей бантик просто величезний, особливо якщо порівнювати його з розмірами застібки на браслеті! Ми не можемо собі уявити, наскільки можливо носити цю «намистину» ще з будь-якими Шарм звичного дизайну, але виглядає вона чудово, як і в ролі окремої деталі, або на Бангл або шкіряному браслеті.

Ми не в захваті від цієї намистини, оскільки нам здається, що це саме той випадок, де невелике вкраплення кольору було б до речі, щоб виділити бант на тлі серця. Навіть хоча б звичайне окислення!

Вашій увазі пропонується чудовий дизайн підвіски Harmonious Hearts.

бусина Bouquet - це очевидний вибір для намистин весільної тематики, але навіть сама по собі вона дуже приваблива.

А красивий шарм Best Bridesmaid виглядає однаково з обох сторін.

Love Couple - це гумористична версія весільних Шарм, що має більш безтурботний і веселий тон, ніж деякі з попередніх намистин. Зверху на ньому викарбувано напис «Love of my life» (англ. - «Любов мого життя»), як ви можете помітити на зображеннях.

Чудовим подарунком на закінчення школи, університету або коледжу може бути підвіскаGraduation Scroll.

Схоже, що в реальному житті ця намистина буде досить великий, але нам подобається дизайн Achievement Trophy! Маленькі квіти і трояндочки дуже хороші і не дозволяють дизайну здаватися надмірно незграбним.

На іншій стороні трофея написано «1»:

Цей шматочок торта - теж один з наших фаворитів, але ми вважаємо, що напис «Congrats» (англ. - «Привітання») тут трохи зайва, оскільки обмежує універсальність шарму, не роблячи його при цьому більш красивим. Проте, ми сумніваємося, що напис буде настільки помітною або нав'язливою, якщо ви захочете використовувати його для якогось іншого дизайну (деякі користувачі пропонували чудові ідеї для дизайну в стилі чайної вечірки!).

Реальні зображення показують деякі прекрасні деталі цього шарму - різні кольори емалі, що представляють шари всередині торта, і срібну ребристу глазур ззаду!

Потім ми пропонуємо п'ять нових Шарм, присвячених річниць і ювілеїв!

ця підвіска Perfect Home вже була випущена в Великобританії - нам дуже до душі її концепція, але в житті вона здається досить великий. Прикраса звисає досить низько, і також є досить широким, тому, перш ніж вибрати його, детально продумайте весь дизайн браслета.

бусина Love Mm прекрасно поєднує в собі пастельні фіолетовий і рожевий тони.

Flourishing Hearts - це прекрасна срібна підвіска, яку можна поєднувати з іншими прикрасами з «зачарованої» колекції!

Той же дизайн не так привабливо виглядає на даному шарм, але він як і раніше є відмінним варіантом звичайної срібної намистини. На ній викарбувано напис «Love makes a family» (англ. - «Любов створює сім'ю»), яку також можна помітити на відповідному барслете-Бангл.

на намистині Degrees of Love присутній напис «Love you More, Love you most»(Англ. -« Люблю тебе сильніше, люблю тебе найбільше »). Дуже подобається, як цей текст виступає в ролі дизайну прикраси, а не як звичайна гравірування. Це робить його більш універсальним, так як написане не так сильно впадає в очі.

кліпса Shining Path, Вже доступна в інших кольорах і металах, тепер буде продаватися і в рожевому кольорі.

підвіска Perfect Mm виглядає привабливо.

підвіска Mother & Baby Bird - дуже милий спосіб представлення Дня Матері, і, можливо, більш витончений, ніж деякі звичайні шарм. Але нам би хотілося, щоб цю інкрустацію замінили на якийсь малюнок з окисленого срібла.

існуючий медальйон Floating Locket зі срібла вже досить застарів, і на заміну йому пропонується його блискуча версія!

Також в рамках цієї колекції виходить набір у вигляді простих букв алфавіту для використання в медальйоні.

підвіска Love For Mother - ексклюзивна намистина Jared.


Lotus заслужено привернув так багато уваги! У своєму описі даного прикраси Pandora підкреслюють його «умиротворення» і подвійний дизайн лотоса - з емалі і срібла філігранної роботи.


На жаль, ми не змогли знайти більше інформації про цю підвіску з маленькими пташками. Швидше за все, вона належить до колекції тієї країни, з якої ми ще не встигли ознайомитися, або ж це просто дизайн, який все-таки вирішили не виготовляти.

 

 


Коментарі
весь список новин
Наверх