На якому пальці носити кільце, щоб привернути удачу, любов і благополуччя ?.
Стародавні мудреці стверджували, що ефективність кільця з будь-якого металу, незалежно від того, з каменем воно чи ні, виявляється в трьох областях біополя:
-
захищає свого власника від небезпек і робить його стійким до всіляких негативних впливів;
-
лікує, тобто відновлює певні функції організму, які були порушені, усуваючи фізичного болю і надаючи силу;
-
людина, що знаходиться в його розпорядженні, стає чутливим до певних повідомленнями, які він ніколи б не відчув без цієї прикраси.
Але це ще все: щоб залучити удачу, любов і благополуччя, треба знати, на яких пальцях можна носити кільця. Адже кожен з них має своє значення у різних народів світу.
На якому пальці потрібно носити кільце євреям?
У Стародавньому Єгипті існував звичай носити кільце на лівій руці на безіменному пальці. Вважалося, що до нього йде «нерв кохання». Подібна практика була поширена серед стародавніх євреїв.
Наречений під час шлюбної церемонії знімав кільце з вказівного пальця своєї лівої руки і одягав його нареченій, щоб освятити дівчину, і вона ніколи не забувала, що зможемо.
На якому пальці мусульманам краще носити кільце?
У Корані сказано, що мусульманам забороняється носити золоті прикраси. Вважається, що енергія цього дорогоцінного металу ріже тіло. Виняток - тонке кільце зі срібла, Вагою до 4,375 грама. Чоловікам заборонено носити кільця на середньому і вказівному пальцях.
В ісламі немає традиції обміну кілець, але дозволено підносити їх на весілля. Вважається, що таке кільце, надіте на вказівний або безіменний палець жінці, привертає благополуччя в сім'ю.
На яких пальцях дозволяється носити кільце буддистам?
У буддійському обряді також немає місця для кілець. Але відповідно до буддійських вірувань про життєвий потоці, за сімейне благополуччя відповідальний безіменний палець. Це означає, що одружений чоловік може носити кільце з ритуальними написами. Подружжя обмінюється пам'ятними кільцями і носять їх на безіменному пальці для гармонізації відносин.
В Індії прикрашати кільцем дозволено будь-палець, навіть мізинець. Традиції передбачають церемонію, під час якої наречений вінчає вказівний палець правої руки нареченої, зайнятої золотими прикрасами. Тільки після весілля дружина може носити кільце з символікою на фалангу середнього пальця.
На якому пальці носити срібне кільце можна православним християнам і католикам?
У православ'ї в Україні, Угорщині, Білорусії, Німеччини, Росії, Австрії, Нідерландах, Данії, Іспанії кільце надягає на безіменний палець правої руки. Згідно з християнським вченням, права рука з'єднана з ангелом-хранителем, який передається людині при хрещенні і приносить йому удачу і допомагає в досягненні цілей.
Існує переконання, ніби ліва сторона є нечистою і гріховної, а права - вірною і справедливою. З цим пов'язана традиція правою рукою прийнято підписувати всі види документів.
У Німеччині молодята носять кільця до весілля на лівому безіменному пальці, і після - на правому.
У католицизмі обручку носиться зліва, а при вдівстві - справа. Це пояснюється з переконанням, що права рука розташована ближче до серця. В середні віки в різних країнах видавався ряд указів про те, який палець надягати на кільце - як правою, так і лівої руки. Католики щиро вірять в захисні властивості кільця як сімейного амулета і передають його з покоління в покоління.
Не має великого значення, на якому пальці носити помолвочное або обручку. За традицією воно, як символ, вірності повинно бути без рельєфних вставок, написів і дорогоцінних каменів.
Вже давно існує прислів'я: «Як гладко буде кільце, життя молодих буде такою ж гладкою». Сьогодні це прислів'я вже не так важлива, і багато хто вважає її марновірством. Молодята гравірують на кільцях, використовують різні метали, навіть сталь.
Найголовніше - щоб кільце подобалося, його було приємно носити. Саме такі вироби зі срібла представлені в асортименті каталогу інтернет-магазину Silvers. Купуйте і носіть із задоволенням.