• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Колекція PANDORA Осінь 2019 - Огляд ч. 3.

Перша частина

Друга частина

 

 

Осіння колекція PANDORA 2019: PURELY

 

 

Кільце «Нитка намистин» з сери Pandora Rose

За допомогою даного прикраси Pandora розширила свій асортимент серії Purely Pandora, яка дебютувала в колекції «Зима 2018». Срібний перстень «Нитка намистин» тепер представлено в обробці Pandora Rose.

 

Відкрите кільце «Полірований і сяюча куля» із серії Pandora Rose

Подібно до кільця «Двіжуйщаяся перлина», кільце «Полірований і сяюча куля» має дві великі сфери. Одна блискуча і гладка, а друга - покрита блискучими прозорими цирконієвими камінням у формі куба.

 

Сережки в формі обруча з серії Pandora Rose

Ці блискучі сережки, натхненні ідеєю пірсингу і панк-стилю, отримали нову інтерпретацію в серії Purely Pandora. Ці сережки прикрашені 84 блискучими цирконієвими камінням у формі куба!

 

Сережки «Полірований і сяюча куля» із серії Pandora Rose

Чудові сережки з полірованими і вигнутими намистинами прикрашені бісером. Така прикраса можна без проблем одягати для танців в стилі твіст!

 

Сережки - гвоздики «Ряд намистин»

Дане прикраса можна носити в вертикальному і горизонтальному положенні.

 

Серьга - кафа «Ряд намистин»

Натхненна панком, нова сережка-кафа так само стала чудовим доповненням колекції.

 

Намисто «Ряд намистин»

Нове намисто з серії Purely Pandora повністю складається з намистин в центрі яких розташована найбільша сяюча намистина. Це прикраса довжиною 45 см має застібку збоку.

 

Браслет «Ряд намистин»

Браслет «Ряд намистин» так само, як і намисто повністю складається з намистин в центрі яких розташована найбільша сяюча намистина, і має застібку збоку.

 

Браслет «Ряд намистин» із серії Pandora Rose

Браслет «Ряд намистин» також доступний в обробці Pandora Rose.

 

Роздільник «Ряд намистин»

Відполірована срібна шайба «Ряд намистин» подібна на шарм «Сучасний LovePod» і прикрашена кругом з блискучих каменів.

 

Роздільник «Ряд намистин» із серії Pandora Rose

Відполірована срібна шайба «Ряд намистин» також доступна в красивій обробці Pandora Rose і буде виглядати мило в поєднанні з сріблястою версією двоколірного дизайну Rose і срібного браслета.

 

 

Осіння колекція PANDORA O

Новий спосіб носити і колекціонувати Шарми

Відкрийте для себе і створіть нові способи і місця для демонстрації своїх Шарм Pandora з новою колекцією Pandora O. Колекція з різних розмірів власників, які виготовлені з трьох металів, які можна прикріпити до сумки або ременя.

Сумісна з елементами будь-якої з колекцій Pandora, колекція Pandora O надає новий спосіб стилізувати вашу колекцію Шарм. Більше не обмежується браслетами; Ви можете носити свої Шарми на нових підвісках і власниках.

 

Тримач Pandora Moments O

Тримач Pandora Moments O має вигляд зміїної ланцюга і O-подібний дизайн. Його можна носити на джинсах, ременях або сумках. Щоб відкрити застібку, просто натисніть кнопку в формі серця на застібці. На держатель можна прикріпити до 7 різних Шарм або затискачів. Якщо дане прикраса стилізувати з великим кулоном із серії Pandora Moments O, його можна носити з максимум п'ятьма підвісками або зажимами.

 

Велика підвіска із серії Pandora Moments O

Велика підвіска із серії Pandora O виготовлений у вигляді зміїної ланцюга і має висоту 53,1 мм. Натиснувши кнопку в формі серця на застібці можна відкрити кулон і надіти до 7 Шарм або затискачів. Бажано носити на намисто у формі кабельної ланцюга.

Підвіска середнього розміру з серії Pandora Moments O

Дана підвіска має висоту 43,3 мм. На неї можна одягнути до п'яти Шарм або затискачів. Бажано носити на намисто у формі кабельної ланцюга.

Маленька підвіска із серії Pandora Moments O

Дана підвіска має висоту 33,1 мм. На неї можна одягнути до трьох Шарм або затискачів. Бажано носити на намисто у формі кабельної ланцюга.

 

Підвіска середнього розміру Pandora Moments O з серії Pandora Rose

Підвіска Medium O, виконана в красивій обробці Pandora Rose, має висоту 43,3 мм. На неї можна одягнути до п'яти Шарм або затискачів. Бажано носити на намисто у формі кабельної ланцюга.

Маленька підвіска Pandora Moments O з серії Pandora Rose

Дана підвіска має висоту 33,1 мм. На неї можна одягнути до трьох Шарм або затискачів. Бажано носити на намисто у формі кабельної ланцюга.

Підвіска середнього розміру Pandora Moments O з серії Pandora Shine

Дана підвіска покрита 18-каратним золотом, має висоту 43,3 мм. На неї можна одягнути до п'яти Шарм або затискачів. Бажано носити на намисто у формі кабельної ланцюга.

 

Маленька підвіска Pandora Moments O з серії Pandora Shine

Дана підвіска має висоту 33,1 мм. На неї можна одягнути до трьох Шарм або затискачів. Бажано носити на намисто у формі кабельної ланцюга.

 

 

Осіння колекція PANDORA 2019: ПОДВЕСКИ І намисто

 

Підвіска «Сяючий лист» з серії Pandora Shine

Теплі золотисті відтінки Pandora Shine ідеально підходять для нової підвіски «Сяючий лист». Блискуча лінія каменів звужується по центру аркуша, а тонкі лінії створюють малюнок на зворотному боці прикраси. Також представлена ​​вишукана текстура дерева і крихітний камінь на основі підвіски. Ця чудова підвіска може нагадати про дитячі витівки з стрибками в осіннє листя.

 

Підвіска «Рожевий скляний лист з оттелкой Мурано» з серії Pandora Rose

Красиво вирізане в листі, затінене рожеве муранське скло виглядає неймовірно оригінально в даному прикрасі. Яскраво-рожеві відтінки переходять в більш м'які, які виглядають приголомшливо в поєднанні з обробкою Pandora Rose. Це прикраса представляє новий спосіб використання муранського скла.

 

Намисто «Блискучий візерунок» із серії Pandora Shine

Натхненні падає листя, намисто з 18-каратного золота з блискітками прикрашено 15 круглими каменями. Ланцюжок намиста, яка має довжину 50 см, може бути відрегульована на 45 см або 40 см.

 

Намисто «Кабельна ланцюг» з серії Pandora Shine

Нове намисто було спроектовано з дуже товстими ланками, щоб витримати вагу підвісок Pandora O і декількох Шарм. Довжину намиста в 60 см можна відрегулювати до 55 см і 50 см.

 

Намисто «Кабельна ланцюг» з серії Pandora Rose

Довжину намиста в 60 см можна відрегулювати до 55 см і 50 см.

обмежений випуск

 

Підвіска »Дубовий лист»

Темне окислення підкреслює тонкі лінії, які прикрашають дубовий лист. Гладкий полірований срібний стебло проходить по всій довжині аркуша і згинається, створюючи природний вигляд прикраси. Інші деталі включають невелику висить бирку, прикрашену маленьким вирізаним сердечком і вигравіруваним написом «Life». Так само милою деталлю є крихітний листочок, який звисає зі ковзної застібки. Нам дуже сподобалося дане рішення подачі дубового листа, і воно має всі шанси стати популярним.

 

Намисто «переплетення логотип»

У нас мало інформації про це прикрасі, тому, можливо, це буде ексклюзив для певних країн. Три срібних кола переплітаються один з одним, кожен з них з різним дизайном: блискучі камені, сердечка і логотип Pandora. Ланцюжок намиста має довжину 50см.

 

 

Осіння колекція PANDORA 2019: кільця

 

Кільце «Закручені лінії» з серії Pandora Shine

Плавні золоті лінії перетинаються в природних хвилях, створюючи красиву ажурну смугу. Кільце прикрашене 111 мерехтливими каменями, що обрамляють лінії, утворюючи елегантний вигляд кільця.

 

Кільце «Блискучий візерунок» із серії Pandora Shine

Лістообразние форми зливаються разом, утворюючи чудовий органічний візерунок на 18-каратном позолоченому кільці. В цілому 55 круглих прозорих цирконієвих каменю діамантового огранювання встановлені в кожному аркуші.

 

Кільце «Рожевий Лист з муранського скла» із серії Pandora Rose

Красива основа кільця з обробкою Pandora Rose витончено тримає рожевий лист з муранського скла. Оскільки муранське скло виготовляється вручну, кожне кільце буде унікальним. Біля муранського скла мерехтять два камені: один круглий і один в формі серця.

 

Кільце «Сяюча корона»

Форма корони надає цьому прикрасі царственого виду. 26 мерехтливих прозорих цирконієвих каменю, які знаходяться в одній лінії, притягують погляд до блискучого каменю у формі корони.

 

Кільце «Синя сяюча корона»

Кільце «Сяюча корона» також є з блискучим граненим синім кристалом у формі корони.

обмежений випуск

 

Подвійне кільце «Дубовий лист»

Це кільце прикрашено лінією блискучих каменів, яка проходить по центу дубового листа. Доступні в чотирьох розмірах: 46, 50, 54 і 58. Щоб забезпечити відповідність розмірів, виберіть розмір самого маленького пальця.

 

Кільце «Полірована корона»

За час свого існування Pandora випустила безліч видів кілець з тіару і коронами. Дизайн цього нового прикраси має сучасний шикарний вид за рахунок об'ємних деталей.

 

Кільце «переплетення логотип»

У цій прикрасі три смуги накладаються один на одного. Одна з них прикрашена сердечками, друга - прозорими цирконієвими камінням у формі куба, а третя - логотипом Pandora. Так само може стати ексклюзивним прикрасою для певної країни.

 

 

 

Осіння колекція PANDORA 2019: сережки

 

обмежений випуск

Сережки «Дубовий лист» з серії Pandora Shine

Засліплюйте всіх навколо і сіяйте в сережках з лімітованої колекції «Дубовий лист» покриттям з 18-каратного золота. Тонкі лінії створюють красиву текстуру, а блискучі ограновані камені на кожному кінці додають яскравості.

 

Сережки «Блискучий обруч» із серії Pandora Shine

Це прикраса буде чудово поєднуватися з кольє і шармом з візерунком з листя. Сережки прикрашені 110 прозорими цирконієвими камінням у формі куба.

 

Сережки - гвоздики «Сяючий і блискучий лист» з серії Pandora Shine

Асиметричні листя додають шарму цим симпатичним сережок - гвоздик. Один лист має блискучу поліровану поверхню, а інший переливається 14 камінням.

 

Сережки-кільця «Рощовий лист зі скла Мурано» з серії Pandora Rose

Підвіска в красивих тонах фуксії, виготовлена ​​з рожевого муранського скла, має сміливий, але жіночний стиль. Ці красиві сережки можна носити як з прикрасами зі скла Мурано, так і без нього. Додайте інші прикраси в свій образ, що б зробити його унікальним.

 

Сережки - кільця «Жолудь і лист»

Ці срібні сережки-кільця, символізують витривалість, життя і внутрішню силу завдяки образу листя дуба і блискучого жолудя. Дане прикраса можна носити як з іншими прикрасами з елементами листя або жолудів, або без них.

 

Сережки - кільця «Гриб»

Крихітний гриб з блискучими акцентами звисає з срібного кільця. Поєднуйте це прикраса з іншими і створюйте свій неповторний стиль.

 

 

обмежений випуск

Серьга - гвоздик «Блискаюче Серце»

Ця сережка-гвоздик продається окремо, і мають в своєму дизайні 47 блискучих каменів, кожен з яких має форму крихітного листа.

 

Сережки - гвоздкі «Сяюча корона»

Ці срібні сережки-гвоздики прикрашені красивим прозорим каменів цирконію в формі корони.

 

Сережки - гвоздкі «Синя сяюча корона»

Сережки-гвоздики з синьою блискучою короною мають гарний синій кристал у вигляді корони.

Осіння колекція Pandora 2019 буде випущена в четвер, 29 серпня, в інтернет-магазині Pandora.

Нам дуже сподобалася осіння колекція 2019 року, адже вона сповнена фантастичних ідей і креативних концепцій про те, як носити старі прикраси. Наприклад, нова серія Pandora O надає більше можливостей. Хоча не всі представлені прикраси універсальні, думаємо, що кожен знайде тут що - то на свій смак.

Нам дуже сподобалася підвіска Pandora Moments O з серії Pandora Rose з ланцюжком, чудовий кулон «Лист з рожевого муранського скла» із серії Pandora Rose і підвіска з рожевого муранського скла. Також в списку бажань виявилися Шарми «Ажурні листя» і «Гриб і жаба». Звисаючий шарм «Дім, милий дім» і «Миле дерево - монстр» також дуже милі, а намисто з лімітованої серії «Дубові листи» - просто приголомшливе!

Що ви думаєте про осінньої колекції Pandora 2019? Які прикраси потраплять в ваш список бажань? Поділіться своєю думкою в коментарях нижче ...


Коментарі
весь список новин
Наверх