• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Які бувають проби срібла?

 

Срібло - недорогий, але якісний метал, який відмінно підійде в якості подарунка на невеличке свято, а також для визнання в любові. Найпривабливіше в ньому - це співвідношення ціни і якості. Вироби з цього дорогоцінного металу:

  • прекрасно виглядають;

  • відрізняються приємним і м'яким відтінком;

  • яскраво блищать, якщо не спеціально окислені для створення матової поверхні під старовину;

  • поєднуються з формальними нарядами і нарядами для відпочинку;

  • підходять для всіх відтінків шкіри.

Про те, які проби є у срібла, мова піде в цій статті.

 

Пробы серебра: какие бывают, как отличить подделку от оригинала

Які бувають проби срібла?

 

Чисте срібло дуже м'яке і легко пошкоджується. Тому його часто змішують з іншими металами, які покращують його властивості, особливо твердість. До біло-сірому дорогоцінного металу зазвичай додають мідь. Тоді його чистота визначається на основі відносини срібла до міді. Потім на ювелірних виробах наноситься клеймо, яке чисельно виражає якість срібла.

 

Крім найбільш поширених проб срібла 925 та 999, бувають ще 900, яке раніше використовувалося для виготовлення ювелірних виробів, 800, застосовуваних для виготовлення столових приладів, пам'ятних монет, злитків і медалей.

 

Які проби бувають у срібла?

 

Стерлінгове срібло (проба 925) - це металевий сплав, який містить 92,5% чистого срібла і 7,5% домішок. Найчастіше додається мідь створює легку каламутність, іноді - червону або пурпурну патину. Корозія срібла викликана присутнім в повітрі сірководнем, тому прикраси завжди слід безпечно зберігати в скриньці або скриньці для коштовностей. Стерлінгове срібло використовується в ювелірних виробах для виготовлення кілець, намист, сережок і браслетів. Проба 925 дуже добре відома в усьому світі. Всі прикраси, які ви знайдете в нашому каталозі, Виготовлені з цього срібла.

Нейзильбер, або німецьке срібло, - сплав міді, нікелю та цинку. Випускається без проби.

Чернь - сплав срібла, міді і свинцю, який використовується для емалювання ювелірних виробів.

Електрум - сплав срібла і золота з іншими елементами, зустрічаються в природі. Він був дуже популярний в ювелірній справі в Стародавньому Єгипті.

Також існують також сплави латуні, яку покривають тонким шаром чистого срібла, що з часом відшаровується.

Родованим срібло, покрите тонким шаром родію, - дорогоцінного металу платинової групи. Він був виявлений на початку XIX століття і отримав свою назву від сполук рожевого кольору, які він утворює (родон = грецькі троянди). У природі він зазвичай зустрічається в чистому вигляді і разом з іншими дорогоцінними металами, такими як платина (Урал) або золото (Південна Америка).

Родій - повністю білий метал, який використовується для покриття ювелірних виробів зі срібла або золота для поліпшення його властивостей. Він збільшує твердість і стійкість ювелірних виробів і захищає їх від корозії. Прикраси, покриті цим дорогоцінним металом:

  • володіють яскравим блиском;

  • більш зносостійкі;

  • гіпоалергенні.

Родирование захищає вироби від потемніння і пошкоджень. Воно надає виробам характерне злегка матове світіння. Їх зовнішній вигляд нагадує набагато більш дороге біле золото. На перший погляд срібні і золоті прикраси, покриті родієм, не відрізняються від НЕ модифікованих таким чином. Різниця помітна лише через кілька місяців носіння. Ювелірні вироби з родієвим покриттям слід регулярно перевіряти кожні 2-3 роки і повторно покривати тонким шаром металу.

Окислене, або оксидоване срібло нагадує старовинні класичні вироби. Місцями він покритий шаром оксидів, завдяки чому чорніє і набуває первозданний вигляд. Прикраси з оксидованого срібла обов'язково сподобаються всім любителям вантажного, злегка темного стилю і антикварних коштовностей.

Крім перерахованих вище видів, виробляють позолочені прикраси зі срібла. Вони володіють декоративною поверхнею, яка краще чинить опір корозії і погодних умов. Позолочені жовті або рожеві прикраси коштують дешевше натуральних. Вони гіпоалергенні і більш стійкі до корозії. Найбільш поширеним методів є гальванічне золочення, при якому об'єкт підвішують у ванні для виготовлення золота, а проходження струму дозволяє шару золота будь-якої товщини осідати на ньому.

 

Срібло якої проби буває?

 

Незалежно від того, вироби зі срібла якого виду ви виберете, не забувайте завжди перевіряти його пробу.

Чистота вказується виробником у відділі таврування або спектрального аналізу. Проба показує, скільки чистого срібла міститься в конкретному металі. Найпоширенішим є срібло 925 проби, і в такому вигляді дорогоцінний метал використовується ювелірами при виробництві прикрас. Зазначене число означає, що все, що позначено пробним номером 925, має чистоту 92,5%.

 

Чистота срібла вказується в тисячах або проміле, наприклад 0,925, Ag925 або 925/1000. Вага срібла записується і контролюється в сотих частках грама, наприклад, 236,58 м Однак на практиці враховуються цілі грами.

 

Які знаки проби срібла бувають?

 

Штампування інформує покупця про справжність і чистоту прикраси або компонента. Готова ювелірна продукція маркуються спеціальними марками, які називаються «клеймо». Маркування виконується тисненням або лазером.

По виду клейма можна відстежити виробника ювелірних виробів. Найчастіше це 2-3 букви або конкретна цифра з номером. За формою клейма видно, з якого металу і який чистоти виготовлений виріб вагою понад 3,49 грама. Виняток становлять дрібні деталі, маркування яких знаком чистоти неможлива з технологічних причин.

Проби на срібло бувають такими:

  • найвища 925 - містить 92,5% чистого срібла;

  • 875 — 87,5%;

  • 830 — 83%;

  • 800 — 80%.

Який зразок срібла кращий? Багато хто вважає, що саме високоякісне срібло 925 проби. Однак на ринку можна знайти і гарні прикраси зі срібла нижчої проби, перевагою яких є більш низька ціна.

Крім того, яка проба у вироби з срібла, зверніть увагу на форму клейма. Вона означає дорогоцінний метал, з якого виготовлена ​​коштовність:

  • лицар - золоті прикраси;

  • жінка - срібні;

  • кінь - платинові;

  • собака - паладієві.

Якщо незрозуміло, яка проба є у вподобаних виробів зі срібла, цілком ймовірно, що це його дешеві замінники. Відрізнити підробку по виду здатний тільки професіонал. Однак уже через кілька днів різниця стане очевидною. Високоякісне срібло залишається блискучим і сяючим протягом довгого часу, а його замінники швидко втратять свій блиск, деформуються і на них виникнуть подряпини.

Єдиний виняток - срібні прикраси вагою до 3 грамів. За законодавством багатьох країн і держав світу, на них не ставлять клеймо. Але на них повинні бути відмітка про чистоту і знак виробника.

 

Знаючи про те, які проби виробів срібла бувають, ви зможете відрізнити справжні прикраси від підроблених. Купуйте товари тільки в перевірених магазинах, а не з рук і на тіньових аукціонах. Низька ціна обов'язково повинна викликати сумніви. Справжнє срібло завжди буде дорожче, ніж підробка з іншого металу. Також зверніть увагу на маркування, нанесену на виріб. Якщо замість срібла на ньому є слово MET, це означає, що ви маєте справу тільки з посрібленим товаром. Цікавий метод розпізнавання срібла - прикладати до нього магніту. Якщо прикраса притягається, значить, воно виготовлено з недорогоцінного металу.

 

МАГАЗИН СРІБНИХ ПРИКРАС SILVERS


Коментарі
весь список новин
Наверх