• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Як вибрати ідеальне помолвочноє кільце.


кільце, яке даріться на заручинах, є не звичайним подарунком, а справжнім символом, що має дуже велике значення. Таку пропозицію від майбутнього нареченого чекає практично кожна незаміжня дівчина.


Прикмети і традиції, пов'язані з Помолвочное кільцями


Раніше предмети, виготовлені у вигляді кола, були своєрідними символами, скріпними відносини між людьми. У Стародавньому Римі хлопець підносив кільця тільки батькам своєї обраниці, показуючи тим самим, що у нього є достатньо можливостей для утримання сім'ї. А в Стародавній Русі обряд безпосередньо самої заручин мав набагато більше значення, ніж проводиться пізніше обряд вінчання.

За традицією, кільце на заручинах і кільце для вінчання одягаються на однакові пальці. У Росії їх одягають на середній палець і на праву руку, а на території Європи, а також і США на безіменний палець лівої руки. Носити його після заручин на інших пальцях категорично не рекомендується, для того, щоб не перешкодити планованої весіллі.

У разі, коли дівчина погоджується на дане їй пропозицію, то вона одягає кільце. Після цього, кільце знімається в день самого весілля, а замість нього відразу ж одягається кільце для заручин. У деяких випадках дівчата продовжують носити ці кільця разом, якщо вони узгоджуються і підходять один до одного по стилю.


Правильний вибір помолвочного кільця


Кільцю для заручин завжди надавалося дуже велике значення, а саме кільце під багатьох випадках зберігається в родині як своєрідний сімейний символ. Саме тому необхідно досить серйозно підходити і враховувати всі нюанси і тонкощі при його виборі.

Величезне значення, що впливає на вибір, має бюджет, оскільки вартість кілець починається від сотень і закінчується мільйонами доларів. багато відомих виробники виготовляють і ексклюзивні моделі в єдиному екземплярі, що відрізняються своєю вишуканістю і відповідно вартістю.

Згідно усталених традицій, кільце виготовляється з дорогоцінного металу, бажано золота, і додатково прикрашене натуральним каменем. Вибираючи кільця, краще не купувати їх по різних акцій, так як таких же кілець може бути випущено досить багато і дівчина могла їх вже бачити. В такому випадку модель кільця не буде для неї сюрпризом.

Дуже важливо при покупці точно знати потрібний розмір самого кільця (його внутрішній діаметр). Для з'ясування цього потай від майбутньої нареченої можна звернутися до її подрузі, яка може знати необхідні дані або з'ясувати це. Якщо ж дівчина вже має кільця, завжди є можливість виміряти їх розмір. також необхідно пам'ятати, що кільце обов'язково буде одягатися на безіменний палець, а інші пальці у людини мають іншу товщину, відповідно на них одягаються кільця, що мають інші розміри.

Класичним при виборі помолвочного кільця є тонке ажурне кільце, виготовлене із золота і прикрашене невеликим діамантом. Однак, якщо дівчині подобаються срібні прикраси, то кільце для проведення заручин цілком може бути виготовлено і з срібла.

Вибираючи камінь для кільця, слід врахувати ряд вимог. Так, не бажано використовувати в кільці перли (який, згідно з повір'ями, може викликати сльози), опал (викликає нещастя) і діамантову крихту (може символізувати розбиту любов). А ось сам безпосередньо діамант завжди був символом довговічною і міцної любові.

Розмір каменю також має значення. Наприклад, занадто великий незручний для носіння, особливо взимку під рукавичками, тому вибір краще зупинити на невеликих ажурних виробах.

Вибираючи кільце для проведення обряду заручин, потрібно обов'язково враховувати смак дівчата. Для цього необхідно придивитися до прикрас, які вона вже носить, з'ясувати їх стиль. При цьому, якщо вона вважає за краще оригінальні, неординарні і екстравагантні речі, свій вибір слід зупинити на замовних ексклюзивних виробах.


Коментарі
весь список новин
Наверх