• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Як перевірити срібло?

Срібні прикраси є одними з найбільш універсальних і найпопулярніших серед виробів з металів. Адже срібло ніколи не виходить з моди. Воно підходить практично до всіх стилизациям - сучасним, формальним і старомодним. Однак останнім часом з'явилося багато імітацій натурального срібла і так званих посріблених ювелірних виробів. Про те, як визначити, срібло це чи ні і чи є в ньому домішки, ви дізнаєтеся з цієї статті.

 

Чим перевірити срібло найпростіше?

Є кілька способів перевірити справжність срібла. Найпростіший з них - перш, ніж купити вподобаний кільце, ланцюжок або сережки, слід уважно подивитися на нього і знайти пробу. 925-я - гарантує високу якість срібла.

  • Купуючи ланцюжки, браслети або кольє, обов'язково звертайте увагу на пряжку - кругле і овальне колечко, що з'єднує прикраса з замочком. Не ігноруйте можливість примірки. Це допоможе помітити, що сама застібка виготовлена ​​зі срібла, а інша частина вироби - немає.
  • На срібних і золотих сережках проба знаходиться на або з зовнішньої, або з внутрішньої сторони на швенза - паличці, що є частиною замку. Якщо модель вигнута, то зазвичай пробу ставлять на гачку.
  • На кільцях проба зазвичай ставиться в нижній частині з зовнішньої сторони.

Останнім часом на ювелірних виробах стали робити електронну пробу, яку важко знайти без збільшувального скла.

Як визначити срібло в домашніх умовах? 

Оскільки срібло є хорошим провідником, то якщо кілька хвилин одержати прикраса в руці, затиснувши в кулак, воно нагріється до температури тіла. Або можна налити в стакан кип'ячену воду і опустити в неї виріб на кілька секунд. Якщо це дійсно натуральне срібло, то воно моментально стане таким же гарячим, як і вода. Але якщо в оздобленні є камінь, то перевіряти його таким способом не можна. Він може зіпсуватися.

Якщо після того, як хвилину потрете виріб про шкіру, на ній з'явиться темний слід, значить воно виготовлено на 65% з срібла. Решта 35% - цинк. При довгому носінні таких кілець або ланцюжків на пальці або на шиї утворюється темна смуга. Ще один простий спосіб того, як швидко відрізнити срібло від підробки - падіння вироби з метрової висоти на тверду поверхню, таку як ламінат або паркет. Якщо почуєте дзвінкий вібруючий звук, а не тихий і глухий, значить, це срібло.

 

Інший домашній метод як дізнатися, це дійсно срібло чи ні, піднести його до магніту. Якщо воно справжнє, то є діамагнетиком.

Подивіться на колір обраного прикраси. Якщо воно занадто блищить або навпаки - у нього матовий металевий відтінок, це може бути підробкою.

Не полінуйтеся перевірити вагу предмета. Якщо він зовсім невеликий, то це не срібло, а малоцінний або не дорогоцінний матеріал. Для підтвердження цієї гіпотези гострим ножем або голкою можна зробити кілька подряпин на поверхні. Якщо вона м'яка, значить, виріб зі срібла. Під першим шаром видніється інший колір - це не ювелірний метал, нейзильбер (сплав міді, нікелю та цинку, який ще називають «нове срібло») або просто посріблена мідь.

Щоб не псувати виріб, натріть його про крейда. це справжнє срібло, якщо на крейді залишаться темні смужки.

 

Як перевірити срібло йодом? Просто капнути крапельку на поверхню прикраси одну. Реакція відбудеться через 1-2 хвилини. Поява світлого наліт свідчить від тому, що це не срібло. Замість йоду теж саме можна зробити, використавши сірчану мазь, яка залишить плямочка темно-синього кольору.

Тепер у вас є багато способів, як дізнатися справжнє срібло чи ні в домашніх умовах. Щоб отримати більш точний результат, є сенс придбати спеціальні реактиви або звернутися за консультацією до професійного ювеліра.


Коментарі
весь список новин
Наверх