• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Як носити кільце «Спаси і Збережи» правильно.

Кільця - найпопулярніша група аксесуарів, використовуваних для залучення уваги і стильового завершення створеного образу. Жінки і чоловіки здавна прикрашають пальці на руках тонкими або широкими кільцями з орнаментами, камінням або гравіюванням. Але існує вид кілець, який не можна назвати просто прикрасами. Їх головна функція - захист. Про те, що означає, як з'явилося, як діє, як правильно носити кільце «Спаси і Збережи», ми розповімо в цій статті.
Кольцо «Спаси и сохрани» на свадьбу: как выбрать оформление

 

Навіщо носять кільце «Спаси і Збережи»

 

Фраза «Спаси і Збережи» - не просто поєднання слів. Це молитва, з якою віруючі звертаються до Всевишнього з проханням про захист від бід і про спасіння душі. Ці слова мають невидимою божественної благодатною силою. Такий напис - послання Всесвіту.

Одягаючи такий перстень, людина знаходить наставника на життєвому шляху. Такі вироби захищають людей від поганих думок і гріховних помислів. Багато священнослужителів говорять про те, що вони оберігають від небезпек зовнішнього світу і очищають розум від зла. За своєю внутрішньою і духовну силу їх ототожнюють з іконами і натільними хрестами.

Носити таке кільце може будь-який віруючий, незалежно від віку, національності і кольору шкіри. Головне - щоб він був православним.
 

На якому пальці за традицією прийнято носити кільце «Спаси і Збережи»?

 

Це прикраса має давньою історією. У візантійську епоху воно було популярно серед паломників і торговців. У Стародавній Візантії вважали, що вироби з цим написом наділені могутньою силою. Вони здатні захистити власника від пристріту і псування. Виготовляли їх послушники і продавали за символічною ціною, а всі виручені кошти йшли на розвиток храмів.

Вперше згадується те, як носити кільце «Спаси і Збережи» в Буття, глава 41, вірші 41:42. Там говориться про Йосипа, єврейському юнакові, який здобув прихильність єгипетського фараона і отримав дорогоцінний кільце. У Стародавньому Єгипті воно було символом влади. Всі накази і рішення правителів додатково скріплювалися печатками з перснем з такою гравіюванням.

Завдяки Йосипу, проданому в рабство до Єгипту, євреї перейняли традицію носити кільця «Спаси і Збережи» в знак особливого статусу на безіменному пальці.

Що ж стосується символічного значення, то в писанні пророка Єремії, вірші 22:24 говориться про царя Іудеї Іехуне, який щоб бути ближче до Бога, носив це прикраса на правій руці.

Під час одного свого земного служіння Ісус Христос розповів людям притчу про блудного сина, який повернувся до батька з ганебних мандрів. Батько наказав принести кращий одяг, взуття своєму синові і вклав йому в руку дороге кільце «Спаси і Збережи» (Луки 15:22). Це свідчило про любов батька до блудного сина, а також про визнання його особистої гідності. Такий жест говорив про відновлення молодої людини до статусу повноправного члена сім'ї.

Ці та інші біблійні приклади доводять правильність використання цієї прикраси як православного аксесуара.

Через багато років носити церковні кільця з текстом «Спаси і збережи» стали як заручні. У багатьох країнах світу воно вважається потужним оберегом шлюбу.
 

Де носити кільце «Спаси і Збережи»?

 

Що стосується використання цього символу віри немає строгих канонів. Однак духовенство дає деякі рекомендації з цього приводу. На якому пальці руки треба носити кільце «Спаси і Збережи» значення не має.

Але перше і ключове правило - власник цього приладу має вірити у Всевишнього і в те, що існує особлива сила, яка здатна його захистити в будь-яких ситуаціях. Тільки тоді це кільце має цінність, інакше воно втратить свою силу.

Друге правило, яке стосується того, на якому пальці носять кільце «Спаси і Збережи», відмінність в католицьких і православних релігійних ритуалах. Хрестяться православні правою рукою. Правильно надягати це кільце на середній, великий або вказівний палець правої руки. Вважається, що це посилює його дію.
 

На якому пальці носять кільце «Спаси і Збережи» жінки і чоловіки?

 

Розрізняють як чоловічі, так і жіночі моделі цього аксесуара. Те, яким боком слід носити кільце «Спаси і Збережи», залежить від його функції.

Якщо це оберіг, то напис повинен бути зовні, символ духовної приналежності - фраза повинна бути адресована власнику, тобто перебувати всередині.

Щодо того, чи можна носити кільце «Спаси і Збережи» незаміжнім, священнослужителі нагадують, що воно є символом віри, тому сімейний стан не має особливого значення.

Якщо таке кільце вибирають подружжя в якості обручального, то його слід носити на пальці, на який воно було надіто під час вінчання.

Чоловіки, які перебувають у шлюбі не тільки за законами суспільства, а й перед Богом, можуть носити такі кільця на одній руці разом з обручками. Якщо людина не перебуває в шлюбі або нещодавно розірвало його, йому не можна носити кільце «Спаси і Збережи» на безіменному пальці. Це вважається великим гріхом. Те ж правило стосується і тих, хто не перебуває в шлюбі.
 

На якому пальці краще носити кільце «Спаси і Збережи»?

 

Відповідь на це питання залежить і від дизайну цієї прикраси і того, хто його носить.

Воно може стати відмінним подарунком для дитини, якого збираються хрестити, і для дорослої людини, на шляху якого часто зустрічаються неприємності або перешкоди.

У тому, на який палець люди надягають кільце «Спаси і Збережи», грає роль матеріал прикраси. Перші релігійні вироби виготовлялися з підручних засобів - простий деревини або металу.

Останнім часом все більш популярним і популярним матеріалом для виготовлення коштовностей стало золото. Але для виготовлення цієї прикраси в усьому світі рекомендують використовувати саме срібло. Цей метал не тільки привертає увагу своєю красою, а й володіє особливими лікувальними властивостями:
 

  • захищає організм людини від впливу зовнішнього середовища;

  • зміцнює імунітет;

  • благотворно впливає на травну систему і органи дихання.
     

Чи можна носити два кільця «Спаси і Збережи»?

 

Згідно з церковними православними канонами, дозволено носити кілька таких прикрас тільки чоловікам-священнослужителям.

 

Оскільки в православної релігії праву сторону вважають наближеною до Господа, то саме правою рукою з перснем з молитвою віруючі осіняють себе хресним знаменням.

Носіння на лівій руці допускається для молитви про захист від лукавого. Також дозволено носити цей атрибут на шиї, але не на ланцюжку, на якій вже є хрестик або інші аксесуари. Бажано, щоб це була окрема ланцюжок зі срібла або шкіряний шнурок.

 

Тепер ви знаєте, на якій руці носять кільце «Спаси і Збережи», Але не забувайте, що:
 

  • як будь-який амулет або талісман, це повинно бути виключно індивідуальним;

  • не рекомендується віддавати його іншим людям, а тим більше - продавати;

  • якщо ви хочете піднести комусь таке колечко в подарунок, воно повинно бути не вашим або чужим, а абсолютно новим;

  • на ньому не повинно бути будь-яких прикрас, каменів і інших написів;

  • перш, ніж почати його носити, бажано освятити в церкві;

  • при постійному носінні такого оберега потрібно щодня молитися за спасіння своєї душі і тіла;

  • намагатися надягати його так, щоб напис «Спаси і Збережи» була видна, за винятком внутрішньої гравіювання;

  • допускається використовуватися ці прикраси як весільні тільки, якщо пара вирішила обвінчатися в церкві;

  • якщо подароване кільце «Спаси і збережи» вам не підійшло за розміром, його можна збільшити або зменшити в майстри, але після цього обов'язково посвятити його знову.

  • якщо раптом кільце «Спаси і збережи» почорніло, значить, воно забрало на себе проблеми і хвороби. Тому його потрібно очистити і знову освятити в церкві.

  

Часто жінки носять два гравірованих кільця на одному пальці. Одне - з заручин, друге - обручки. З цього приводу існує 2 протилежних думки:
 

  1. коли чоловік робить коханій пропозицію, він одягає їй на безіменний палець помолвочноє кільце. Поверх нього на весільній церемонії - обручки. Вважається, що дві прикраси принесуть молодятам щастя і міцний союз. Дружині належить носити два аксесуари все життя, щоб зберегти щасливий шлюб;

  2. в деяких країнах вважається, що після весілля наречена обов'язково повинна зняти прикраса, яке їй було одягнене на заручини, і прибрати її в скриньку. Якщо у пари народиться хлопчик, то йому передається кільце для заручин зі своєю дівчиною. Носити два вироби вважається поганою прикметою, це може зруйнувати шлюб через чоловічої зради.
     

В яке з цих тверджень вірити - вирішувати вам. Головне, щоб у власника цього кільця були хороші думки, які мають властивість матеріалізуватися.

Заходьте в каталог інтернет-магазину Silvers
 


Коментарі
весь список новин
Наверх