• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Ефект присутності: як створюються Шарми PANDORA.

Сьогодні ми вирішили поглянути на процес того, через що проходять маленькі Шарми на ваших зап'ястях щоб потрапити на ваші браслети! До цього ми не робили подібних постів між сезонними новинами, проте зовсім недавно Pandora випустила досить кумедне нове відео про створення шарму Vintage Lace - від концепції в Копенгагені до виробництва в Таїланді.

Це наштовхнуло на думку, що у нас немає жодного поста про те, як Pandora створює шармом, що, власне кажучи, ми і виправимо сьогодні. Ми подумали, що було б цікаво зробити зупинку і оцінити, скільки сил витрачено на шарм, який ми володіємо! Ми додали нове відео в цей пост разом з додатковою інформацією про те, як створюються шарм.

 
Де і як створюються Шарми Pandora?

Так як Pandora є датською компанією, шарм і інші ювелірні вироби виробляються в Гемополісе, Таїланд, де працюють понад 5900 співробітників Pandora! Гемополіс - це індустріальний комплекс, який спеціалізується на виробництві ексклюзивних товарів, таких як товари високої моди, ювелірні вироби та електроніка.

Кожен шарм є результатом ручної обробки і, як стверджується, проходить принаймні 20 рук, перш ніж потрапити на прилавки. Це включає в себе закріплення дорогоцінних каменів в шарм, споювання частин разом, а також окислення і полірування Шарм - і все це вручну!

Це просто дивовижно! Слід визнати, що Pandora дуже популярна по всьому світу і шарм виробляються у величезних кількостях. У зв'язку з цим часто багато хто схиляється до думки, що виробництво Шарм йде за конвеєрним процесу і, тому, майстерність, приховане за кожним шармом, трохи втрачається. Тим не менш, це просто неймовірно усвідомлювати, що кожен елемент Pandora, незалежно від їх кількості, пережив цей копіткий процес.

 

варіації Шарм

 

Під цим процесом розуміється, що в фінішній обробці кожного шарму можуть бути варіації і відхилення. Особливо це стосується мурано, які не просто піддаються ручному обробці, а повністю зроблені вручну; вони можуть відрізнятися за розміром, зразкам і навіть кольором. На наш погляд, це додає шарму відчуття чогось більш особистого і передбачає високий рівень індивідуальної майстерності в кожному елементі. І все ж це здорово піти і підібрати щось особисто, щоб вже точно бути задоволеним вибором!

 

Дивіться, як це відбувається!

Pandora тільки що випустила ряд досить крутих нових відеороликів, в яких детально описується, як вони створюють свої шарм. Перше відео представляє процес створення шарму Vintage Lace. Все починається з процесу проектування в Копенгагені, а потім веде нас до процесу фактичного створення і фінішної обробки шарму!

Друге відео не менше дивне, воно розкриває секрет про те, як робляться Шарми з муранського скла - аж до красивих 3D деталей мурано Cherry Blossom.

Ви також можете побачити в цьому відео, як створюються емалеві деталі - це просто неймовірно бачити, як обробляється емаль в рідкій формі!

Останнє відео існує вже досить багато років, але воно передає чудовий огляд різних процесів.

висновок

Звичайно було б дивно, відвідати завод особисто і своїми очима побачити процес виготовлення ювелірних виробів, але, на жаль, такий тур заборонений для звичайних відвідувачів! Крім того, для початку потрібно дістатися до Таїланду;) А поки нам доведеться відправитися лише на YouTube


Коментарі
весь список новин
Наверх