• Контакти
  • Доставка і оплата
  • Відгуки
  • Новини
0
Новини та статті інтернет-магазину Silvers

Як визначити розмір браслета Пандора.

Багатьох цікавить, який браслет Пандора вибрати, а головне - як вибрати браслет Пандора. Адже це прикраса в короткі терміни завоювало величезну кількість прихильниць. Знамениті браслети з шармікамі привертають увагу оточуючих своєю унікальністю, так як кожна власниця такого прикраси збирає його на свій смак.

Давайте ж розберемося, як вибрати розмір браслета Пандора на руку правильно. Для початку Ви повинні визначитися, з якого матеріалу ходите браслет. бренд Пандора пропонує:

- браслети з срібла;

- браслети зі шкіри;

- текстильні браслети;

- Стек гілок браслети (одинарні або подвійні);

Матеріал браслета дуже важливий при виборі розміру, так як срібло, шкіра і текстиль по-різному змінюють властивості в процесі носіння.

 

Розглянемо, як підібрати розмір браслета Пандора з срібла. сама популярна довжина для срібного браслета 19 см, але це не аксіома, так як Ви повинні враховувати кількість Шарм. Якщо Ви плануєте першу покупку браслета Пандора, то виміряйте обхват зап'ястя і додайте до нього 2-3 см. Якщо Ви вже маєте такий браслет, то виміряйте його довжину, склавши кінці разом. Але при цьому враховуйте, що в процесі носіння він втрачає жорсткість, ставати м'якше і розтягується приблизно на 1см в рік.

Розміри браслетів Пандора залежать також від кількості Шарм. Якщо їх буде не багато, то запас довжини вибирайте не великий (1-2см). Відповідно, якщо Ви хочете більше шарму, то і довжину браслета підбирайте з запасом. Головне не перестаратися, так як шарм займають не так багато місця, як здається. Спочатку Вам може здатися, що довжина браслета підібрана неправильно, але в міру поповнення колекції прикрас він буде ставати все красивішим і охайніше.

Якщо обхват зап'ястя від 14 до 19 см, То для правильного вибору довжини браслета додайте 2 см, якщо ж обхват зап'ястя 21 см, то додати потрібно 3 см.

Крім звичайних браслетів зі срібла виробник також пропонує браслети для однієї або п'яти кліпс (Друга назва стопери). Але, майте на увазі, що такі браслети не підходять для Шарм. Якщо такий варіант Вам підходить, то давайте розглянемо розмірну сітку. Виробник пропонує сім розмірів: до обхвату 14-19см додаємо 2 см, до обхвату 20см - 3 см.

Ще один вид популярного вироби Пандора - жорсткий браслет зі срібла. Бренд надає його в трьох розмірах: 17, 19 і 21 см. Обхват зап'ястя повинен бути на 1-2 см менше довжини браслета.


 

Бренд Пандора розміри браслетів шкіряних описує трохи інакше. По-перше, через особливості властивостей натуральної шкіри не рекомендується носити на такому браслеті понад дев'ять Шарм, в той час як для срібних браслетів норма 15-20 Шарм. По-друге, до обхвату зап'ястя потрібно додавати 1,5 см. Так само чинимо з подвійними і потрійними браслетами. Наприклад, обхват зап'ястя 16см, додаємо 1,5 см, отримуємо довжину шкіряного переплетеного браслета 17,5см; подвійного браслета - 35см, потрійного - 52-52,5. тепер Ви знаєте як правильно вибирати браслет Пандори зі шкіри.

Тепер давайте розберемося, як правильно вибрати розмір браслета Пандора, виконаного з текстильного шнурка. В першу чергу зауважимо, що з такими браслетами виробник не рекомендує носити більше 7-9 Шарм в залежності від розміру. До кола зап'ястя додаємо вже 1см, а не 1,5 см як для шкіряного і не 2см, як для срібного. Також Ви можете підібрати розмір по старому браслету Пандора з урахуванням розтягування 1см в рік.

Щоб не помилитися, дотримуйтеся рекомендацій представника бренду Пандора який розмір браслета вибрати.

Відео (англ)

 

 


Коментарі
весь список новин
Наверх